Menu strony
Thomas-It
Samsung
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można wybrać znamienity laptop, zarówno do pracy w domu czy firmie, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.
Laptop Samsung

Notebooki firmy Samsung

Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową ostatnio się stała firma Samsung. Ten największy koreański producent elektroniki w ciągu kilku dekad został jedną z największych firm z tej branży, a urządzenia Samsunga są popularne na całym świecie.
drukarka

Samsung systematycznie zdobywa rynki

Samsung jest wielkim międzynarodowym koncernem produkującym całą gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki nakładom finansowym w nowe technologie i wdrażaniu wielu innowacyjnych rozwiązań zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii pokonując nawet Nokię. Nic dziwnego, że Samsung posiada rozbudowaną sieć centrów serwisowych. Aby wyszukać interesujący nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy konkretną lokalizację.
Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Jak odpowiednio znaleźć gadżety oraz akcesoria do smartfonów i komórek, żeby być z tego zadowolonym

Telefony komórkowe i smartfony to nieodłączny element naszego życia - niewiele jest osób, które nie posiadają obecnie jednego z tych urządzeń. Jeszcze parę lat wcześniej komórki wykorzystywane były tylko do rozmów, lecz bardzo szybki rozwój technologi, oraz wynalezienie ekranów dotykowych spowodowały, że dzisiaj są centrami mobilnej rozrywki. Na smartfonach da się grać w niezliczoną liczbę najróżniejszych gier, słuchać muzykę albo oglądać produkcje filmowe.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii smartfonów nabiera tempa w ostatnim czasie. Aktualnie blisko 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.