Serwis
pieniądze ze zbiórki

Social lending na stronach typu kickstarter

Obecnie zaskakująco często ludzie przejawiają dobroduszność i biorą udział w rozmaitych kwestach, jak też zbiórkach, których zadaniem jest zbiórka pieniędzy lub innych dóbr na oznaczony cel. Jest to oczywiście zbiórka publiczna, jaka może zostać przeprowadzona tylko po otrzymaniu zgody od odpowiedniego urzędu. W celu otrzymania takiej zgody, muszą być przedstawione konkretne plany związane z organizacją zbiórki, jak też w jakim cel będą gromadzone wyznaczone dobra.
telefony - obrazeczek

Posiadanie zapasu części zamiennych do sprzętów AGD wydajnym sposobem na zmniejszenie przyszłych wydatków

Każdy konsument ma w swoim mieszkaniu sporą ilość różnorodnych urządzeń AGD, która rok rocznie się poszerza.


Posiadanie zapasu części zamiennych do sprzętów AGD wydajnym sposobem na zmniejszenie przyszłych wydatków

Kupujemy coraz więcej, jednak AGD ma niezdrową tendencję do psucia się w najmniej odpowiednim momencie.
serwis laptopów drLaptop

Pogotowie komputerowe w Gdyni

Obecnie istotną rolę pełni stały dostęp do zdobyczy techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście wielką ilość problemów z zepsutym laptopem ,a także innym sprzętem elektronicznym, mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani fachowcy, do których często trzeba zwrócić się czasami po poradę.
laptop

Nadchodzi taka chwila, że zastanawiamy się co zrobić ze swoim popsutym laptopem

Nabywać nowiutki czy reperować, niewątpliwie alternatywa należy do posiadacza, aczkolwiek częstokroć tak po prawdzie nie opłaca się kupić nowiutkiego laptopa, a bardziej opłaca się ulokować nawet sporą sumę w naprawę starego.
Komputery

Zepsuł ci się sprzęt komputerowy? Wyszukaj wykwalifikowany serwis, który zajmie się jego naprawą i robi to na pewno solidnie

Obecnie tak wiele czynności robimy przy zastosowaniu komputera, że jeśli dojdzie do nieoczekiwanej awarii, czujemy się jak bez przysłowiowej ręki. Bez sprzętu komputerowego nie mamy jak połączyć się z siecią, a tym sposobem dokonywać płatności, robić zakupów online, a w wielu wypadkach także kontaktować się z przyjaciółmi czy pracować. Prędka naprawa komputera staje się w takim przypadku jak najbardziej wskazana.
samochód

Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są sprzętami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Aby dobrze działały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób zatroszczyć.


Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszych komputerów

Chodzi tutaj o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy też o zachowanie ostrożności z różnego rodzaju płynami przy klawiaturze.
serwis laptopów drLaptop

Dobry serwis komputerowy

Komputeryzacja sprzyja sprawnej wymianie informacji, a poza tym pozwala na pracę na nowoczesnym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego rodzaju maszyna ulega po latach uszkodzeniom, nieraz bywa użyteczna pomoc serwisu komputerowego. Duże ilości kłopotów z niewłaściwie pracującym laptopem oraz netbookiem są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści, do jakich należy zwracać się czasem po radę.
osuszacz powietrza

Do czego służą osuszacze powietrza?

Niewielu ludzi interesuje się tym, czy powietrze u nas w mieszkaniu ma odpowiednią wilgotność. Obecnie, w okresie gorącego lata jest to mniejszy kłopot, ale za duża wilgotność powietrza w pomieszczeniach może być powodem bardzo dużej ilości problemów. Należy to skontrolować, aby ochronić się przed pleśnią, zaciekami i wychodzeniem korozji
Biała Nokia Lumia 800

Ile zarabiają w Polsce tacy specjaliści jak programiści?

ProgRAMiści w Polsce są w stanie zarabiać naprawdę wiele. Ich średnia pensja wynosi czasem 3 razy więcej, niż średniej wielkości wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika ze stworzonego przez pewną agencję raportu, który bazuje na danych z pierwszego kwartału aktualnego roku.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do funkcjonowania każdej firmy jest zaplecze technologiczne, którego jedną z głównych elementów stanowi jak najpłynniejsza możliwość użytkowania łącza internetowego. By było to stosunkowo tanie przy maksymalnej wydajności używa się tak zwanych „switch’ów”. Istotny jest też wybór odpowiedniego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym artykule.
1 2