Menu strony
Thomas-It
Serwis
telefony - obrazeczek

Posiadanie zapasu części zamiennych do sprzętów AGD wydajnym sposobem na zmniejszenie przyszłych wydatków

Każdy konsument ma w swoim domu dużą liczbę różnych urządzeń AGD, która co roku się poszerza.


Posiadanie zapasu części zamiennych do sprzętów AGD wydajnym sposobem na zmniejszenie przyszłych wydatków

Nabywamy coraz więcej, jednak sprzęt AGD ma szczególną skłonność do awarii w najmniej odpowiednim czasie.
laptop

Nadchodzi taka chwila, że zastanawiamy się co zrobić ze swoim popsutym laptopem

Kupić nowiutki czy odnawiać, niewątpliwie wybór należy do posiadacza, ale w wielu przypadkach tak naprawdę nie opłaca się nabywać nieznanego laptopa, a bardziej kalkuluje się ulokować nawet większą kwotę w naprawę starego.
pieniądze ze zbiórki

Social lending na stronach typu kickstarter

W obecnych czasach niezwykle często ludzie okazują się dobroduszni i uczestniczą w różnych kwestach, czy też zbiórkach, jakich celem jest zbiórka pieniędzy lub innych dóbr na oznaczony cel. Jest to rzecz jasna zbiórka publiczna, która może zostać przeprowadzona tylko po uzyskaniu zgody od odpowiedniego urzędu. W celu zdobycia takiej zgody, muszą być przedstawione szczegółowe plany związane z organizacją zbiórki, jak również w jakim cel będą gromadzone określone dobra.
Praca w firmie

Mała firma a sieć komputerowa

Niezależnie od tego czy nasza firma jest bardzo mała, czy średnia trzeba i tak zwracać uwagę na całą informatyczną infrastrukturę. Nawet Jeśli nie chcemy tworzyć sieci w przedsiębiorstwie, a jedynie zaprojektować stronę internetową, dobrze jest zapoznać się z ofertami i zakupić serwer.
osuszacz powietrza

Do czego służą osuszacze powietrza?

Niewielu ludzi interesuje się tym, czy powietrze u nas w mieszkaniu ma dobrą wilgotność. Aktualnie, w czasie upalnego lata jest to niewielki problem, ale nazbyt duża wilgotność powietrza w mieszkaniu często jest powodem bardzo dużej ilości kłopotów. Należy to skontrolować, by uchronić się przed grzybami, zaciekami i wychodzeniem korozji
Komputery

Zepsuł ci się sprzęt komputerowy? Wyszukaj wykwalifikowany serwis, który zajmie się jego naprawą i robi to na pewno solidnie

Obecnie tak wiele czynności wykonujemy przy zastosowaniu komputera, że gdy dochodzi do nieoczekiwanej usterki, jesteśmy jak bez przysłowiowej ręki. Bez komputera nie możemy łączyć się z internetem, a tym samym dokonać płatności, robić zakupów online, a w wielu wypadkach również kontaktować się z przyjaciółmi lub pracować. Szybka naprawa komputera okazuje się w takim wypadku jak najbardziej wskazana.

Kserokopiarka w biurze

Istnieje parę urządzeń, które są niezastąpione w życiu każdego biura. Jakby istniało zestawienie najbardziej przydatnych pomocy w biurze, z pewnością na pierwszym miejscu stanąłby komputer. A na drugiej pozycji byłaby się bez wątpienia kserokopiarka. Maszyna ta właściwie cały czas jest w użyciu w przeciętnym biurze, dlatego dobrze zadbać o fachowy serwis.
Elektronika na co dzień

Najbardziej profesjonalne przeglądy

Nasz portal ma wieloletnie doświadczenie. Ciągle się rozwija. Każdego dnia dostarcza użytkownikom najnowszych ciekawostek technologicznych. Przedstawiamy bogatą bazę obiektywnych testów. Z każdym dniem przybywa nam rzesze użytkowników naszego portalu internetowego.
Naprawa laptopów

Serwis komputerowy świadczy fachową pomoc w naprawie i konserwacji urządzeń multimedialnych

Niedrogie oraz zachwycające skutecznością propozycje pomocy prosto od specjalistów, którzy w swej pracy mieli do czynienia z wieloma trudnymi przypadkami, podobają się klientom. Usługę jak naprawa laptopów Gdańsk i inne miasta daje do dyspozycji zainteresowanym. Profesjonalna w pełni naprawa laptopów w wyjątkowej cenie. Biorąc pod uwagę nieustannie poszerzającą się paletę propozycji, jakie swoim zasięgiem obejmują profesjonalną czy prędką naprawę laptopów na terenie Trójmiasta, przyznać należy imponujące wręcz opcje.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do działania każdej działalności gospodarczej jest zaplecze technologiczne, którego jedną z podstawowych składowych stanowi jak najmniej ograniczona możliwość wykorzystywania łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy jak najwyższej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest też wybór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
1 2