Menu strony
Thomas-It
Oświetlenie
Elektryk

Podstawowe zasady przy projektowaniu elektrycznych instalacji, znaczenie wyboru dobrej firmy projektowej.

W dzisiejszych czasach prąd to podstawowe medium, jakie dołączane jest do praktycznie każdego domu albo przemysłowego obiektu. Tak naprawdę bez niego współczesne społeczeństwo nie mogłoby normalnie funkcjonować. Jednak prąd jest też medium nie zawsze bezpiecznym, dlatego też wszelkie instalacje muszą być wykonane w zgodzie z regułami projektowania przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.
Lampy uliczne nocą

Tańszy sposób na oświetlanie miast

Poziom oświetlenia ma wpływ intensywnie na klimat panujący w danymmiejscu, co potem wpływa na samą wygodę każdego użytkownika, niezależnie od jego wieku. W obecnych czasach problem oszczędzania energii w sporych strefach miejskich jest w dużej mierze łatwiejszy do rozwiązania, niż kiedyś.
obiektyw

Najtrudniejsze wyczyny

Jak często było tak, iż chcieliśmy jakąś chwilę zatrzymać na fotografii albo filmie, ale nie mogliśmy, bo stwierdzaliśmy, iż nasz sprzęt nie nadaje się na żadne niebezpieczne sytuacje? Na szczęście świat się rozwija, a co się z tym wiąże technologia również wciąż idzie do przodu. Przez to, możemy w tej chwili zakupić aparaty oraz kamery, które są w stanie przetrzymać naprawdę niesamowicie wiele.
oświetlenie

Gadżety najbardziej znaczące dla energetyki w każdym bez wyjątku domu

Przedmioty najważniejsze dla energetyki w każdym lokalu to te, bez jakich dany budynek mieszkalny nie mógłby odpowiednio działać, kiedy chodzi o światło dokładnie. A nie trzeba rzeczywiście być specem od elektryki, by o tym wiedzieć. Starczy jedynie zaopatrywać się w te rzeczy, żeby nic nas w przyszłości nie zaskakiwało. Najkorzystniej będzie niektóre rzeczy posiadać w zapasie, ponieważ kiedy coś się zepsuje, to od razu będzie można zadziałać.
LED

Jak upiększyć otoczenie swojego domu

Ze światłem bywa jak z grą w ruletkę. Można dużo wygrać albo też dużo stracić. Z rozwagą dobrane światło spełni swą rolę, nietrafione przyniesie odwrotny skutek. I nie ma różnicy czy jest to prywatna posesja, ogród czy ulica w mieście. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, zapewniać bezpieczeństwo, a z tym bywa różnie.
mieszkanie

W jaki sposób poradzić sobie z doborem oświetlenia w łazience?

Każdy z nas niewątpliwie wie, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, w którym przeważnie spędzamy znaczą część naszego czasu. W tym miejscu warto jednak odnotować, że w szeregu przypadków posiadamy dużo trudności jej stosownym urządzeniem.
Taśma ledowa

Oświetlenie typu LED

Prawie każdy doskonale zna oświetlenie rodzaju LED. Kiedyś żarówki ledowe były wykorzystywane najczęściej w elektronice. Najczęściej malutkie punkty diod były używane jako kontrolki w różnego typu urządzeniach elektronicznych. Wtedy najczęściej miały kolor czerwony Kiedy jednakże zmieni się ich kolor na biały oraz nieco zwiększy moc emitowanego przez nie światła, mogą być używane jako dobre źródło światła.