Ludzie
pieniądze ze zbiórki

Social lending na stronach typu kickstarter

Obecnie zaskakująco często ludzie przejawiają dobroduszność i biorą udział w rozmaitych kwestach, jak też zbiórkach, których zadaniem jest zbiórka pieniędzy lub innych dóbr na oznaczony cel. Jest to oczywiście zbiórka publiczna, jaka może zostać przeprowadzona tylko po otrzymaniu zgody od odpowiedniego urzędu. W celu otrzymania takiej zgody, muszą być przedstawione konkretne plany związane z organizacją zbiórki, jak też w jakim cel będą gromadzone wyznaczone dobra.
usługi

Żyjemy coraz dłużej i coraz częściej starsze osoby dają sobie prawo do szczęścia na tzw. stare lata

Kiedyś ludzie rzadko dożywali szacownego wieku. W dzisiejszych czasach osoby, które przekroczyły wspaniałą setkę, nie są już rzadkością.
Hanna Zdanowska

Handel elektroniczny jest coraz bardziej popularny we wszystkich państwach Wspólnoty Europejskie

Nie spotkamy zapewne w Europie osoby, która nie nabyłaby chociaż raz w życiu czegoś w sieci.


Handel elektroniczny jest coraz bardziej popularny we wszystkich państwach Wspólnoty Europejskie

Dziś prawie każda spółka, która oferuje przeróżne rzeczy w sprzedaży, prowadzi również sklep internetowy.
badania

Warunki funkcjonowania sprzedaży elektronicznych

W obecnych realiach, wielki procent naszych codziennych działań został przeniesiony do sfery wirtualnej. Nic w tym dziwnego, bowiem w miejscu tym, większość rzeczy możemy załatwić o wiele szybciej i prościej.

często spotykane gry sieciowe

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do sieci i to na tyle dobry, by można było grywać w gry multiplayer. Wymieniać atutów zabawy online chyba nie muszę, mam rację? Lecz gdyby ten artykuł czytał ignorant sieciowy, objaśnię: granie online to całkowicie nowe doświadczenie.