Obudowa
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można kupić wspaniały laptop, zarówno do pracy w mieszkaniu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Nalepki na monitory i laptopy

Każdy nie znosi nudy. Zwłaszcza młodzieniec. Męczyć potrafi monotonia i rutyna. Dużą przyjemność przynosi zmiana czegoś, modernizacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont mieszkania. Niektórzy kupują ubrania w zupełnie odmiennej stylistyce. Dziewczyny postanawiają nałożyć inny kolor na włosy bądź odmiennie wystylizować uczesanie.
GoPro Hero 4 Silver

Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy w czasie ćwiczeń robią trudne akrobacje, pragnie by ich umiejętności były uwiecznione. Nie zawsze pojawia się szansa, by zrobiły to osoby postronne, szczególnie kiedy jedzie się na rowerze, dlatego takim sportowcom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, leciutka, a jednocześnie dająca ewentualność rejestrowania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie staje się nie tylko świetną pamiątką, ale również czymś, czym chcemy się podzielić w większym gronie.
sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być bardzo wytrzymała

Jak mocna jest obudowa Sony Xperia Z3 Compact?
Jeśli pragniemy, by nasz telefon jak najlepiej nam służył przez znaczny czas, to musimy o niego w odpowiedni sposób troszczyć się. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, by posiadał on właściwie wytrzymałą obudowę, która nawet w razie upadku ochroni jego zawartość.
monitor komputera

W jaki sposób poprawić komfort używania PC?

W świecie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop albo notebook. Internet stał się powszechnym źródłem pozyskiwania wiedzy i rozrywki. Klasyczne wieże albo radia zastąpiono muzyką z komputera, sporo osób zastępuje komputerem nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer w tak wielu funkcjach warto byłoby pokusić się o ich unowocześnienie, aby być zadowolonym z komputera w jeszcze lepszym wydaniu.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Finezyjna sztuka – obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, na który przeznacza się przeważnie za mało uwagi. Niemniej jednak forma realizacji, czy odpowiedni dobór materiałów pełni nie mniejszą funkcję niż sylwetka czy dane techniczne komputera. Warunkują one przecież nie tylko dobrą wentylację czy wyciszenie komputera lecz także sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.
komputer

Jeśli zbytnio zmniejszymy wielkie znaczenie obudowy komputerowej, po prostu będziemy musieli zmagać się z awariami

Stacjonarki bez odpowiedniej obudowy? Jeżeli tak jest w naszym przypadku, musimy bardzo szybko to wszystko zmienić. Co jak co, ale fakty są takie, że obudowa komputera jest czymś podstawowym. Jeśli będziemy za bardzo pomniejszali znaczenie obudowy komputerowej, po prostu będziemy musieli później zmagać się z bardzo wieloma kłopotami. Wiadoma kwestia: dobre obudowy komputerowe w znacznym stopniu ochraniają sprzęt. Ktoś tak po prawdzie ma jakiekolwiek wątpliwości w kwestii obudowy?
telefon

Jak odmienić telefon?

Komórkowa moda trwa bezustannie, zaś nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa sprawniej i dłużej nam służy. Jak sami mogliśmy już zaobserwować, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, razem z kluczami czy monetami, bezsprzecznie nie wróży nic dobrego.