Menu strony
Thomas-It
Obudowa
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Finezyjna sztuka – obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się stanowczo zbyt uwagi. Niemniej jednak forma realizacji, oraz stosowny dobór materiałów odgrywa nie mniejszą funkcję niż design lub dane techniczne komputera. Warunkują one bowiem nie tylko odpowiednią wentylację czy wyciszenie komputera lecz również sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.
sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być bardzo wytrzymała

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact może mieć różne motywy
Gdy chcemy, by nasz telefon jak najwspanialej nam posłużył przez długi czas, to musimy o niego w odpowiedni sposób troszczyć się. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, aby posiadał on właściwie wytrzymałą obudowę, która nawet w przypadku upadku ochroni jego zawartość.
komputer

Jeśli zbytnio zmniejszymy wielkie znaczenie obudowy komputerowej, po prostu będziemy musieli zmagać się z awariami

Stacjonarki bez solidnej obudowy? Jeśli tak właśnie jest w naszym przypadku, musimy możliwie jak najszybciej to wszystko zmienić. No co jak co, lecz rzeczywistość jest taka, że obudowa komputera jest żelazną podstawą. Jeśli będziemy za bardzo pomniejszali ogromne znaczenie obudowy komputerowej, najzwyczajniej będziemy musieli potem zmagać się z bardzo wieloma awariami. Wiadoma kwestia: solidne obudowy komputerowe znacznie ochraniają sprzęt. Ktokolwiek w ogóle ma jakieś wątpliwości w temacie obudowy?
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny laptopów i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł mamy możliwość kupić znakomity laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy firmie, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, przesłuchiwanie piosenek czy gry na PC.
telefon

Jak odmienić telefon?

Komórkowa moda nie ustaje, co więcej nowy pokrowiec czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa bez zarzutu i dłuższy czas nam służy. Jak wiemy, noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w towarzystwie bilonu, oczywiście nie wróży nic dobrego.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Nalepki na monitory i laptopy

Każdy nie znosi nudy. Szczególnie młodzieniec. Męczyć może jednostajność. Wielką radość daje odmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na przemalowanie mieszkania. Część ludzi woli kupić odzież w zupełnie odmiennej stylistyce. Kobiety postanawiają przefarbować włosy lub inaczej wystylizować uczesanie.
GoPro Hero 4 Silver

Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, szczególnie tych, którzy w czasie ćwiczeń wykonują skomplikowane figury, pragnie aby ich umiejętności były uwiecznione. Nie zawsze pojawia się ewentualność, aby zrobiły to osoby trzecie, szczególnie jeśli jedzie się na rowerze, przez to takim sportowcom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, leciutka, a równocześnie oferująca ewentualność rejestrowania obrazu w jakości full hd sprawia, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, ale też czymś, czym chcemy się podzielić w większym gronie.
monitor komputera

W jaki sposób poprawić komfort używania PC?

W dobie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet został powszechnym źródłem pobierania wiadomości oraz rozrywki. Zwykłe wieże lub radia zastąpiono muzyką z odtwarzaczy komputerowych, wiele ludzi zastępuje komputerem nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności należałoby pokusić się o jego unowocześnienie, by być zadowolonym z komputera w dużo lepszym wydaniu.