Menu strony
Thomas-It
Obudowa
telefon

Jak odmienić telefon?

Komórkowa moda kwitnie, a nowy futerał czy obudowa emocjonują nas równie mocno jak nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon jest w dobrym stanie, przez co działa sprawniej i dłużej możemy go używać. Jak sami mogliśmy już zaobserwować, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, bezsprzecznie nie zapowiada nic dobrego.
monitor komputera

W jaki sposób poprawić komfort używania PC?

W świecie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba posiada w swoim domu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet stał się powszechnym źródłem pobierania wiedzy i rozrywki. Zwykłe wieże lub radia zastępowane są muzyką z komputera, sporo ludzi zastępuje komputerem też radio oraz telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności należałoby skusić się o jego ulepszenie, aby cieszyć się swym urządzeniem w dużo lepszym wydaniu.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Finezyjna sztuka – obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się zdecydowanie za mało uwagi. Niemniej jednak jakość wykonania oraz trafny dobór materiałów pełni nie mniejszą funkcję niż design czy też dane techniczne komputera. Warunkują one bowiem nie tylko dobrą wentylację czy wyciszenie komputera ale również sam sposób użytkowania naszej “maszyny”.
GoPro Hero 4 Silver

Ciekawą ofertą okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas treningów robią skomplikowane akrobacje, pragnie żeby ich wyczyny były nagrywane. Nie zawsze jest ewentualność, żeby zrobiły to osoby postronne, szczególnie jeżeli pojedzie się na rowerze, przez to takim osobom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, lekka, a równocześnie oferująca możliwość rejestrowania obrazu w jakości full hd sprawia, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, ale także czymś, czym chcemy się podzielić w szerszym gronie.
sony Xperia

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact okazuje się być bardzo wytrzymała

Obudowa Sony Xperia Z3 Compact może mieć różne motywy
Gdy chcemy, by nasz telefon jak najwspanialej nam posłużył przez długi czas, to musimy o niego w odpowiedni sposób troszczyć się. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, aby posiadał on właściwie wytrzymałą obudowę, która nawet w przypadku upadku ochroni jego zawartość.
komputer

Jeśli zbytnio zmniejszymy wielkie znaczenie obudowy komputerowej, po prostu będziemy musieli zmagać się z awariami

Stacjonarki bez solidnej obudowy? Jeśli tak właśnie jest w naszym przypadku, musimy możliwie jak najszybciej to wszystko zmienić. No co jak co, lecz rzeczywistość jest taka, że obudowa komputera jest żelazną podstawą. Jeśli będziemy za bardzo pomniejszali ogromne znaczenie obudowy komputerowej, najzwyczajniej będziemy musieli potem zmagać się z bardzo wieloma awariami. Wiadoma kwestia: solidne obudowy komputerowe znacznie ochraniają sprzęt. Ktokolwiek w ogóle ma jakieś wątpliwości w temacie obudowy?
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny laptopów i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł mamy możliwość kupić znakomity laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy firmie, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, przesłuchiwanie piosenek czy gry na PC.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Nalepki na monitory i laptopy

Każdy nie znosi nudy. Szczególnie młodzieniec. Męczyć może jednostajność. Wielką radość daje odmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na przemalowanie mieszkania. Część ludzi woli kupić odzież w zupełnie odmiennej stylistyce. Kobiety postanawiają przefarbować włosy lub inaczej wystylizować uczesanie.