Menu strony
Thomas-It
Drony
Lecący dron

Nowatorskie technologie, czyli co współcześnie umożliwia nam technika

Współczesny świat odmienia się w ogromnym tempie. To, co dzisiaj jest dla nas codziennością, jeszcze wiele lat temu nie mogło się nam nawet przyśnić. Dzisiaj większość z nas często zasięga po nowoczesne rozwiązania, które zazwyczaj wykorzystywane są jedynie w rozrywce.
dron

Dron Phantom 4 okazuje się być niezwykle komfortowy w obsłudze

Kiedy uwielbiamy obserwować to co się dzieje z lotu ptaka, lub chcemy zrobić niesamowite zdjęcia naszej miejscowości, to koniecznie musimy się dowiedzieć, w jaki sposób funkcjonują drony. Może się okazać, że okazują się być one tak łatwe w obsłudze, że nie będziemy rozmyślali o niczym innym jak o tym, aby je zakupić i móc za ich pomocą poznawać rejony, które jeszcze niedawno nie były dla nas otwarte.
zabawa

Użyteczne zastosowanie drona

Drony pojawiły się u nas stosunkowo niedawno i od razu wywołały sporą sensację. W debacie publicznej doceniono bogate możliwości, które dają, ale także zauważono zagrożenia.
dron

Chcesz poczuć siłę wyjątkowej technologii? Przeczytaj, co dziś możesz nabyć, żeby zrobić oryginalne zdjęcia i…polatać

W życiu każdego człowieka jest dużo istotnych momentów – przyjście na świat, pierwsze stąpnięcia, pójście do przedszkola, uroczystości, zakończenie edukacji, ślub plus wiele innych. W zamierzchłych czasach można było te wydarzenia jedynie spisywać. Następnie pojawiły się aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później przyszły kamery.
człowiek z dronem

Rewolucyjny artykuł firmy DJI - Phantom 3 Proffesional

Firma DJI, oferująca drony oddane do filmowania z powietrza, to światowa firma, jaka oferuje drony fenomenalnej jakości. Dzisiaj jest to jedna z lepszych marek na rynku, która ma rozległy zestaw towarów cechujących się kapitalnymi parametrami technicznymi.