Menu strony
Thomas-It
Mieszkania
rekuperacja szczecin

Pompy ciepła Szczecin oferuje odpowiedniej jakości

Warto wciąż zakładać w naszych mieszkaniach to co najwspanialsze, tak abyśmy mieli gwarancję, że mieszkanie w nich, będzie niesamowITą przyjemnością.
Hanna Zdanowska

Szorowanie pralki, zakup właściwego pilota to na pewno obowiązki pana domu!

W większości mieszkań to facet zajmuje się kupnem oraz konserwacją sprzętów RTV i AGD. Nie ma w tym nic wymyślnego, gdyż żaden człowiek niespodziewanie nie zacznie wymagać od damy tego, aby wiedziała z czego składa się pralka czy jaki pilot do telewizora dziś jest dobry.
sprzątanie

Archicom jako jeden z największych i najdłużej działających deweloperów

Każdy deweloper zachęca do zakupu domu naturalnie u niego, nęci dobrą lokalizacją, atrakcyjnymi cenami, jak także wysoką jakością towarów wykończeniowych.
audio

Który sprzęt do słuchania muzyki wybrać? Praktyczne wskazówki

Chciałbyś usiąść sobie wygodnie na kanapie i oddać się relaksowi wsłuchując się w dźwięki ulubionego krążka wydobywające się z twojego domowego zestawu hi-fi?


Który sprzęt do słuchania muzyki wybrać? Praktyczne wskazówki

Wspaniała rzecz! Jeżeli nie masz jeszcze we własnym pokoju bądź salonie podobnego zestawu, to najwyższy czas pomyśleć o tym.
mieszkanie ochota

Kwestie, na które powinno się zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Poszukiwanie dobrego mieszkania to niełatwe zadanie. W tej sytuacji nie powinno się decydować szybko i beztrosko, bo skończy się to z kiepskim skutkiem. Dobór czterech kątów do życia, niezależnie ile mamy lat i gdzie przebywamy, powinien być przeprowadzany rozważnie. Oto krótki tekst o tym, na co patrzeć i na co uważać, gdy szukamy mieszkania.