Menu strony
Thomas-It
Smartfony
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Sony na elektronicznym rynku znana jest od wielu lat. Produkuje świetne jakościowo telewizory, sprzęt audio i video, a także tablety, laptopy i telefony komórkowe. Setki tysięcy zadowolonych klientów nie mogą się mylić - produkty tej firmy to wysoka jakość i parametry. Sony ma bardzo mocną pozycję w rodzinie dobrych i wydajnych smartfonów.
elektronika

Co można by zakupić np. szwagrowi na upominek?

Żyjemy w czasach, gdy z każdej strony otaczają nas przeróżne elektroniczne narzędzia, które mogą pomóc nam w powszednich sprawach. smartfony, urządzenia GPS, coraz bardziej płaskie telewizory czy nawet nowoczesne zegarki to konieczne atrybuty dowolnego żyjącego obecnie człowieka.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi smartfonów uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Aktualnie blisko 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy oczekują często w długich kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów klientów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli kieszonkowe aparaty telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego i miniaturowego komputera.
serwery

Ciągła informatyzacja i stojąca za nią infrastruktura

Informatyzacja w istniejącym świecie stanowi element codziennej rzeczywistości. Nawet dekadę temu nowością było to, że da się porozmawiać z kimś innym przez aparat telefoniczny, krocząc swobodnie po mieście, przytrzymując przy uchu sporej wielkości wynalazek. Dzisiaj wywołuje to lekki uśmieszek zakłopotania i nostalgię.
samsung galaxy

O jakim telefonie, a konkretniej o jakim smartfonie, marzą reprezentantki płci pięknej, zarówno modnie ubrane bizneswomen, jak i zaradne panie domu

O tym, że zarówno reprezentantki płci pięknej po trzydziestce, jak i sześćdziesięcioletnie panie uwielbiają prowadzić niekończące się konwersacje z psiapsiółkami, czyli inaczej mówiąc plotkować, wie chyba każdy facet. W obecnych czasach niestety wciąż brakuje nam czasu na choćby krótkie pogawędki przy herbacie i kawałku wybornego ciasta.