Menu strony
Thomas-It
Smartfony
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli kieszonkowe aparaty telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego i miniaturowego komputera.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój gałęzi GSM przyspiesza w ostatnim czasie. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera zawsze jest poruszana w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanów, którzy oczekują najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
elektronika

Co można by zakupić np. szwagrowi na upominek?

Żyjemy w czasach, kiedy z każdej strony otaczają nas różne elektroniczne przyrządy, jakie pomagają nam w codziennych sprawach. smartfony, urządzenia GPS, coraz bardziej płaskie ekrany TV czy nawet smarwatche to konieczne atrybuty dowolnego żyjącego obecnie człowieka.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od dawna jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje bardzo dobry jakościowo sprzęt audio, komórki i telewizory, cenione przez wiele milionów konsumentów. Co roku wychodzą nowe urządzenia, jeszcze lepsze od swoich poprzedników i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Firma Sony na rynku elektroniki użytkowej znana jest od wielu lat. Sprzedaje świetne jakościowo telewizory, sprzęt video i audio, a także laptopy, tablety i komórki. Setki tysięcy zadowolonych odbiorców nie mogą się mylić - produkty tej firmy to najwyższa jakość wykonania. Sony zdobyło dość mocną pozycję w segmencie wydajnych i eleganckich smartfonów.
serwery

Ciągła informatyzacja i stojąca za nią infrastruktura

Informatyzacja w istniejącym świecie stanowi element codziennej rzeczywistości. Nawet dekadę temu nowością było to, że da się porozmawiać z kimś innym przez aparat telefoniczny, krocząc swobodnie po mieście, przytrzymując przy uchu sporej wielkości wynalazek. Dzisiaj wywołuje to lekki uśmieszek zakłopotania i nostalgię.
samsung galaxy

O jakim telefonie, a konkretniej o jakim smartfonie, marzą reprezentantki płci pięknej, zarówno modnie ubrane bizneswomen, jak i zaradne panie domu

O tym, że zarówno reprezentantki płci pięknej po trzydziestce, jak i sześćdziesięcioletnie panie uwielbiają prowadzić niekończące się konwersacje z psiapsiółkami, czyli inaczej mówiąc plotkować, wie chyba każdy facet. W obecnych czasach niestety wciąż brakuje nam czasu na choćby krótkie pogawędki przy herbacie i kawałku wybornego ciasta.