Menu strony
Thomas-It
Smartfony
Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Jak odpowiednio znaleźć gadżety oraz akcesoria do smartfonów i komórek, żeby być z tego zadowolonym

Telefony komórkowe i smartfony to nieodłączna część naszego życia - niewiele jest osób, które nie mają chociaż jednego z tych urządzeń. Jeszcze parę lat wcześniej telefony wykorzystywane były tylko do rozmów, jednak dynamiczny rozwój technologi, oraz zaprojektowanie dotykowych ekranów sprawiły, że dziś są centrami mobilnej rozrywki. Na nowoczesnych telefonach da się grać w ogromną ilość gier, słuchać muzykę albo oglądać filmy.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii smartfonów nabiera tempa w ostatnim czasie. Aktualnie blisko 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.
serwery

Ciągła informatyzacja i stojąca za nią infrastruktura

Cyfryzacja w obecnym świecie stanowi element codziennej rzeczywistości. Nawet dekadę temu wielkim novum było to, że można konwersować z kimś innym za pomocą nieokablowanego telefonu, krocząc swobodnie po mieście, przytrzymując przy uchu sporych rozmiarów urządzenie. Teraz powoduje to lekki uśmiech zażenowania i wspominanie starych czasów.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Sony na elektronicznym rynku znana jest od wielu lat. Produkuje świetne jakościowo telewizory, sprzęt audio i video, a także tablety, laptopy i telefony komórkowe. Setki tysięcy zadowolonych klientów nie mogą się mylić - produkty tej firmy to wysoka jakość i parametry. Sony ma bardzo mocną pozycję w rodzinie dobrych i wydajnych smartfonów.
elektronika

Co można by zakupić np. szwagrowi na upominek?

Żyjemy w czasach, gdy z każdej strony otaczają nas przeróżne elektroniczne narzędzia, które mogą pomóc nam w powszednich sprawach. smartfony, urządzenia GPS, coraz bardziej płaskie telewizory czy nawet nowoczesne zegarki to konieczne atrybuty dowolnego żyjącego obecnie człowieka.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów klientów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli kieszonkowe aparaty telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego i miniaturowego komputera.
samsung galaxy

O jakim telefonie, a konkretniej o jakim smartfonie, marzą reprezentantki płci pięknej, zarówno modnie ubrane bizneswomen, jak i zaradne panie domu

O tym, że zarówno reprezentantki płci pięknej po trzydziestce, jak i sześćdziesięcioletnie panie uwielbiają prowadzić niekończące się konwersacje z psiapsiółkami, czyli inaczej mówiąc plotkować, wie chyba każdy facet. W obecnych czasach niestety wciąż brakuje nam czasu na choćby krótkie pogawędki przy herbacie i kawałku wybornego ciasta.