Menu strony
Thomas-It
Smartfony
samsung galaxy

O jakim telefonie, a konkretniej o jakim smartfonie, marzą reprezentantki płci pięknej, zarówno modnie ubrane bizneswomen, jak i zaradne panie domu

O tym, że zarówno reprezentantki płci pięknej po trzydziestce, jak i sześćdziesięcioletnie panie uwielbiają prowadzić długie konwersacje z psiapsiółkami, czyli inaczej rzecz ujmując plotkować, wie prawdopodobnie każdy mężczyzna. W obecnych czasach niestety wciąż brakuje nam czasu na chociażby krótkie pogawędki przy kawie i kawałku szarlotki.
smartfony

Możliwości smartfonów

Rozwój technologii smartfonów nabiera dynamiki w ostatnim czasie. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanatyków, którzy czekają często w długich kolejkach by nabyć Iphone'a w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Jak odpowiednio znaleźć gadżety oraz akcesoria do smartfonów i komórek, żeby być z tego zadowolonym

Smartfony i komórki to nieodłączna część naszego życia - niewiele jest ludzi, którzy nie posiadają chociaż jednego z tych urządzeń. Jeszcze parę lat wcześniej komórki służyły tylko do dzwonienia, lecz dynamiczny rozwój telefonii, oraz zaprojektowanie ekranów dotykowych sprawiły, że dzisiaj są centrami mobilnej rozrywki. Na smartfonach da się grać w niezliczoną liczbę gier, słuchać muzykę albo oglądać produkcje filmowe.
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od paru już lat jednym z najczęściej kupowanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli przenośne urządzenia telefoniczne mające w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Sony na elektronicznym rynku znana jest od dziesięcioleci. Produkuje doskonałej jakości telewizory, sprzęt audio i video, a poza tym laptopy, tablety i komórki. Miliony zadowolonych odbiorców się nie mylą - urządzenia tej firmy to najwyższa jakość wykonania. Sony ma mocną i stabilną pozycję w rodzinie dobrych i wydajnych smartfonów.
serwery

Ciągła informatyzacja i stojąca za nią infrastruktura

Cyfryzacja w obecnym świecie stanowi element codziennej rzeczywistości. Nawet dekadę temu wielkim novum było to, że można konwersować z kimś innym za pomocą nieokablowanego telefonu, krocząc swobodnie po mieście, przytrzymując przy uchu sporych rozmiarów urządzenie. Teraz powoduje to lekki uśmiech zażenowania i wspominanie starych czasów.
elektronika

Co można by zakupić np. szwagrowi na upominek?

Żyjemy w czasach, gdy z każdej strony otaczają nas przeróżne elektroniczne narzędzia, które mogą pomóc nam w powszednich sprawach. smartfony, urządzenia GPS, coraz bardziej płaskie telewizory czy nawet nowoczesne zegarki to konieczne atrybuty dowolnego żyjącego obecnie człowieka.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów klientów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.