Lampy
alarm bezprzewodowy

Alarmy przeciwwłamaniowe bywają zakładane, żebyśmy czuli się bezpiecznie we własnym domu

Ten, kto posiada smyki, powinien dbać o ich bezpieczeństwo i zamontować alarm.


Alarmy przeciwwłamaniowe bywają zakładane, żebyśmy czuli się bezpiecznie we własnym domu

Kupujące dom lub mieszkanie, często myślimy o tym, jakie lampy i dodatki kupić.
Lampy uliczne nocą

Tańszy sposób na oświetlanie miast

Poziom oświetlenia ma wpływ bardzo na klimat panujący w danymmiejscu, co następnie wpływa na samą wygodę każdego mieszkańca, niezależnie od jego wieku. W dzisiejszych czasach problem oszczędzania energii w szerokich strefach miejskich jest w dużym stopniu prostszy do rozwikłania, niż swego czasu.
nowoczesna technologia

Stworzenie led to niezywkle ważne wydarzenie dla każdego z nas. Docenili to znawcy ofiarując nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki

Nowatorska technologia led, światło, telewizory led czy ekrany led, to nie są mało znaczące odkrycia. Przekonaliśmy się o tym w 2014 roku, gdy uhonorowano naukowców z Japonii i USA, za stworzenie diod led. Dzięki ich odkryciom możliwe stało się skonstruowanie innych ciekawych wynalazków, typu białe żarówki diodowe czy lampy błyskowe w telefonach komórkowych. Dla porządku, naukowcy dostali nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki, a więc faktycznie najbardziej ważne uhonorowanie w świecie nauki.
mieszkanie

W jaki sposób poradzić sobie z doborem oświetlenia w łazience?

Duża część z nas ewidentnie wie, że łazienka jest jednym z pomieszczeń w naszym miejscu zamieszkania, w którym najczęściej spędzamy najwięcej czasu. W tym miejscu warto jednak odnotować, że w szeregu przypadków posiadamy mnóstwo kłopotów jej właściwym urządzeniem.