Komputery
Płyty ASUS z rodziny E35M1

Dobór płyty komputerowej do potrzeb użytkownika

Sprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak czasem nastręcza wiele trudności osobom nie do końca obeznanym z tym problemem. Czy najpewniej wybrać tani, lecz nie do końca godny zaufania sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinę wiedzy w tej kwestii, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w tej materii.
SDHC UHS-1 UltimateXX

Produkty firmy Kingston – technologia jutra

Dzisiejsze aplikacje i programy graficzne potrzebują ciągle nowszego sprzętu oraz, co najważniejsze pamięci RAM. Niezwykłym poparciem konsumentów może się poszczycić do tej pory przedsiębiorstwo Kingston. Wieloletnie doświadczenie w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego daje niespotykaną trwałość i wydajność oferowanego sprzętu komputerowego.
laptopy

Sprzęty komputerowe, co cenią dzisiaj również specjaliści

Wybieranie sprzętów w sieci staje się stopniowo codziennością. Niegdyś zamawiający woleli absolutnie stawiać na sprzęty ze sklepów na miejscu. Wówczas mieli pewność tego, że są na tyle funkcjonalne, że ich opis jest zgodny z informacjami przekazanymi przez markę.
Pisanie na klawiaturze

Naprawdę wydajne programy w architekturze SMP

Na dzień dzisiejszy zależność pomiędzy działaniem praktycznie każdej firmy czy zakładu a szybkością funkcjonowanie zaplecza komputerowego jest ogromna. Odnosi się to także do wydajności tego rodzaju zaplecza.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Finezyjna sztuka – obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, na który przeznacza się przeważnie za mało uwagi. Niemniej jednak forma realizacji, czy odpowiedni dobór materiałów pełni nie mniejszą funkcję niż sylwetka czy dane techniczne komputera. Warunkują one przecież nie tylko dobrą wentylację czy wyciszenie komputera lecz także sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.
Obsługa komputera

Na straży sieci

Na straży sieci

Bezpieczeństwo sieci w czasie, gdy pojawia się coraz więcej informacji o ofensywach hakerskich, to fundamentalne zagadnienie. Szczególnie dotyczy to firm. Wiele przedsiębiorstw, w tym także te, które operują na polskim rynku, szermuje bardzo cennymi informacjami.
Thomas-it

Usługi informatyczne dla firm

Złożone usługi informatyczne dla przedsiębiorstw to przede wszystkim sprzęt komputerowy, informatykę i urządzenia pozwalające nawiązać połącznie z siecią. Instalacja systemów operacyjnych oraz zainstalowanie właściwego dla danej organizacji oprogramowania w wielu przypadkach dane usługi również oferują. Firmy zajmujące się tym serwisem, przygotowane są na pomoc przedsiębiorstwom nie tylko w tym zakresie.
media monitoring

Monitoring pracowników wydaje się niezwykle pomocny

W aktualnych czasach stosuje się do wielu czynności monitoring, jaki nie tylko umożliwia na bieżąco śledzić wydarzenia na określonym terenie, lecz także pozwala rejestrować wydarzenia, które potem można odtworzyć. Jest to jak najbardziej dogodne chociażby do tego, żeby posłużyć się takiego typu nagraniem w sytuacji jakichkolwiek zdarzeń.
druk 3d, drukowanie 3d

Nowoczesne rozwiązania, z których da się skorzystać w wielu dziedzinach życia

Aktualnie dające się zastosować technologie pozwalają na zrobienie użytku z dużej ilości dobroci technicznych, a do tego są ciągle udoskonalane. Faktycznie, z dnia na dzień pojawiają się w niektórych dziedzinach pewne nowości.
idealny laptop

Jak fachowe książki ?

W obecnym czasie komputery są tak powszechne, że w zasadzie przestajemy zwracać na nie uwagi. Widok monitora czy laptopa już nikogo nie dziwi, jak również nie będzie dziwił fakt, że jednym z najbardziej popularnych dziś zawodów jest informatyk. Do niedawna jeszcze informatyk rozumiany był jako osoba, która zajmowała się wszystkimi sprawami związanymi z używaniem sprzętu komputerowego, to znaczy programami i sprzętem, jednak ostatnie lata przyniosły wiele specjalizacji.
1 2 3 4 5