Menu strony
Thomas-It
Komputery
Designerskie myszy Microsoft

Myszy dla graczy

Sprzęt do komputera trzeba dopasować dobrze pod własne oczekiwania. Nawet coś takiego jak mysz wypada spersonalizować i określić do czego będzie ona wykorzystywana. Granie w gry i praca wymaga tu bowiem zupełnie odmiennego sprzętu. Sprawa komplikuje się jednak trochę bardziej, gdy przychodzi dobrać model myszy pod konkretną grę.
laptop

Jak poradzić sobie z awarią laptopa? Jak znaleźć specjalistę w internecie?

Nie da się zanegować faktu, że informatyka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin naszej ojczystej gospodarki. Jej rozszerzanie się ma obecnie miejsce na niebywale szeroką skalę. Praktycznie nikt z nas nie zdoła już wyobrazić sobie typowego wypełniania obowiązków w pracy czy także szukania rozrywki bez znakomitego urządzenia informatycznego, którym jest komputer. Na domiar tego, podłączenie go do Internetu pozwala się nam w pewnym sensie przenieść w alternatywną rzeczywistość, w której możemy bez większych problemów zapomnieć o całym otaczającym nas świecie.
Praca przy komputerze

Pogadajmy odrobinę na temat komputerów

Tak po prawdzie to na temat komputerów i Internetu powiedziano praktycznie wszystko co istotne. Czy zatem w ogóle jest sens przygotowania następnego tekstu komputerowego? Cóż, może tak. W tekście omówimy metody bezpiecznego użytkowania komputera, ale także all in one bądź alternatywy zakupowe, dzięki którym komputery i niezbędny sprzęt będą o wiele atrakcyjniejsze finansowo.
Praca przy komputerze

Wszystko co powinno się wiedzieć o rozproszonym przetwarzaniu danych

Od lat trwają prace mające na celu stworzenie prototypowego komputera kwantowego. Ma być on tańszy od wcześniej stosowanych superkomputerów, a przez jego ogromne możliwości obliczeniowe będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu danych.
Notebooki Samsung Serii 5

W jaki sposób radzić sobie z kupnem laptopa?

Na całe szczęście w Polsce ciągle spada ilość osób, które nie mają dostępu do komputera. Ba, w dzisiejszych czasach bardzo często na jedną osobę przypada jeden komputer! To pokazuje, że na szczęście akurat w temacie komputerów ludzie w Polsce nie są zbytnio do tyłu. Można śmiało powiedzieć, że choć komputery są względnie drogie, to na całe szczęście istnieją takie rozwiązania, dzięki którym zakupimy solidne pecety albo laptopy warszawa, za relatywnie korzystną cenę. Co w takim razie trzeba zrobić, aby mieć możliwość pozwolić sobie na zakup takowego sprzętu?
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy zakupie komputera albo laptopa wybór odpowiedniego procesora ma ogromne znaczenie przy jego późniejszej pracy. Powinno porządnie przemyśleć, do jakich zastosowań sprzęt ma być wykorzystywany. Jeżeli ktoś będzie chciał dużo grać, to korzystniej zainwestować w wydajną kartę graficzną, lecz jeżeli komputer użytkowany będzie do wykonywania dużej ilości obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.
Komputery HP Mini

Jak kupić najlepszego notebooka?

Do osób, które lubią używać laptopy w sumie należy napisać jedno: z całą pewnością liczba takowych osób bardzo szybko wzrasta. To świetnie, bo kiedy na któryś towar zauważyć można bardziej znaczący popyt, nie powinno przesadnie dziwić, iż wreszcie obniżają się ceny. Bo wiadomo - pragniemy zakupić coś względnie taniego. Ten artykuł pewnie odpowie na wszelkie wątpliwości jakie miewają - i fajnie, niemalże wszyscy chcący zakupić notebooka - po raz pierwszy albo kolejny, nie robi to większej różnicy.
Praca w sieci

Wojny internetowe

W dzisiejszych czasach pecety są właściwie wszędzie. Od dekad ludzkość zmaga się z niebezpiecznymi wirusami komputerowymi, które mogą poważnie uszkodzić sprzęt. Niedawno mikroby zmieniły się i stały się straszliwym narzędziem w rękach państw i band terrorystycznych. Codziennie na całym świecie występują kradzieże cennych danych oraz próby dostania się do kluczowych komputerów. Zarazki sieciowe grożą nawet komórką.
Pisanie na klawiaturze

Naprawdę wydajne programy w architekturze SMP

W dzisiejszych czasach zależność między działaniem właściwie dowolnej firmy czy przedsiębiorstwa a sprawnością funkcjonowanie zaplecza komputerowego jest ogromna. Odnosi się to także do wydajności tego rodzaju zaplecza.
laptopy

Sprzęty komputerowe, co cenią dzisiaj również specjaliści

Wybieranie urządzeń w internecie staje się powoli codziennością. Kiedyś zamawiający woleli absolutnie stawiać na urządzenia ze sklepów stacjonarnych. Wówczas byli pewni tego, że są na tyle funkcjonalne, że ich opis jest zgodny z informacjami przekazanymi przez producenta.
1 2 3 4 5