Menu strony
Thomas-It
Komputery
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy kupnie komputera czy laptopa wybór najlepszego układu procesora będzie miało bardzo duże znaczenie przy jego późniejszej pracy. Warto porządnie się zastanowić, do jakich zastosowań dany sprzęt ma być wykorzystywany. Jeśli ktoś zamierza więcej pogrywać, to lepiej zrobić inwestycję w wydajną kartę graficzną, ale jeżeli komputer użytkowany będzie do realizacji dużej ilości obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.
programy komputerowe

Kupno najlepszych książek branżowych

Komputerowy sprzęt, obecny w większości domów i zakładów pracy, spełniać może wieloraką rolę. Oczywiście znajdzie się duża liczba użytkowników, dla których będą się liczyły tylko gry, i przy nich będą spędzać każdy wolny moment. Z kolei w firmach oraz biurach komputery będą używane najczęściej do wykonywania obowiązków, mają zainstalowane programy użytkowe, z których użytkownicy będą korzystać podczas wykonywania swoich zajęć.
Komputer wykonany z klocków Lego

Internet stał się już koniecznością

Jeśli mówimy o rynku, jaki najszybciej się rozwija to pewnie w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co miało miejsce w ostatnich kilku latach możemy śmiało zdefiniować jako prawdziwy „boom”.
laptop

Jak poradzić sobie z awarią laptopa? Jak znaleźć specjalistę w internecie?

Nie da się zanegować faktu, że informatyka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin naszej rodzimej gospodarki. Jej rozszerzanie się ma dzisiaj miejsce na wyjątkowo rozległą skalę. Praktycznie nikt z nas nie potrafi już wyobrazić sobie typowego wypełniania obowiązków w pracy lub także szukania rozrywki bez genialnego urządzenia informatycznego, którym jest komputer. Dodatkowo, podłączenie go do Internetu pozwala się nam poniekąd przenieść w alternatywną rzeczywistość, gdzie możemy bez większych problemów zapomnieć o całym otaczającym nas świecie.

Jaką drukarkę wskazane jest dołączyć do naszego komputera?

Nie da się zakamuflować faktu, że informatyka jest jedną z dziedzin naszego życia powszedniego, jaka wywarła gigantyczny wpływ na zarys naszej realności. Korzystamy z jej dorobków niemalże każdego dnia, podobnie jak w naszych miejscach zatrudnienia, gdzie pozwala nam ona w dużym stopniu przyspieszyć wykonywanie przez nas czynności, jak i naszych miejscach zamieszkania, gdzie na potęgę korzystamy z różnorodnych narzędzi multimedialnych.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Finezyjna sztuka – obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się zdecydowanie za mało uwagi. Lecz jakość wykonania a także trafny dobór materiałów odgrywa nie mniejsze znaczenie niż forma czy też specyfikacja komputera. Zapewniają bowiem nie tylko dobrą wentylację lub cichą pracę komputera lecz także sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.
Praca w sieci

Wojny internetowe

W dzisiejszych czasach komputery są w zasadzie wszędzie. Od dziesiątek lat ludzkość zmaga się z złośliwymi zarazkami komputerowymi, które mogą zniszczyć sprzęt. Dzisiaj wirusy zmieniły się i stały się bronią w rękach krajów i stronnictw terrorystycznych. Dzień w dzień na całym globie mają miejsce kradzieże informacji oraz próby dostania się do rządowych komputerów. Wirusy internetowe zagroziły nawet telefonom komórkowym.
laptopy

Sprzęty komputerowe, co cenią dzisiaj również specjaliści

Wybieranie urządzeń w internecie staje się powoli codziennością. Kiedyś klienci woleli w pierwszej linii stawiać na sprzęty ze sklepów stacjonarnych. Wówczas byli pewni tego, że są na tyle funkcjonalne, że ich opis zgadza się z informacjami przekazanymi przez markę.
Płyty ASUS z rodziny E35M1

Dobór płyty komputerowej do potrzeb użytkownika

Osprzęt komputerowy trzeba umieć jak najlepiej wybrać, co jednak czasem nastręcza wiele trudności osobom nie do końca obeznanym z tym problemem. Czy lepiej wybrać niedrogi, lecz nie do końca przetestowany sprzęt czy też nastawić się wyłącznie na cenę? Najlepiej zdobyć odrobinę wiedzy w w tym zakresie, dowiedzieć się o procesorach i płytach głównych, aby nie popełnić błędu w takiej materii.
Ipad Apple

Wspaniałe rzeczy znanej marki Apple

Apple tak jakby zmieniła nasz świat! No wiadomo: bardzo duże kontrowersje wzbudza owy koncern, głównie z tego powodu, że w dzisiejszych czasach ludzie tak bardzo powariowali na tle technologii, iż najzwyczajniej prowadzą pomiędzy sobą wojenki. Wiadomo: pewni ludzie wychodzą z takiego założenia, że Apple jest dla wszelkiego rodzaju lansiarzy - jednakowoż trudno w taki sposób podejść do dziecka Steve`a Jobsa, ponieważ produkty marki Apple mimo wszystko są czymś nieco więcej, niż wyłącznie sposobem na lans.
1 2 3 4 5