Menu strony
Thomas-It
Internet
kamerka internetowa

Jaka kamera internetowa jest OK?

Komunikacja internetowa jest w wielu przypadkach czymś powszechniejszym, aniżeli typowa rozmowa - w cztery oczy. Czy to dobrze? To zależy jak podchodzić do tematu relacji interpersonalnych. Jeśli ktoś umie łączyć te dwa jakże odmienne światy, w sumie nie ma żadnych powodów do lęku.
praca w firmie informatycznej

Marketing automation – nowoczesny sposób na zwiększenie sprzedaży przedsiębiorstwa.

Trudno sobie w dzisiejszych czasach wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dana firma funkcjonuje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć w sieci internetowej, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo zaistnienie w sieci niewiele znaczy. Bardzo ważne jest posiadanie know how oraz instrumentów pozwalających na czerpanie korzyści z tego istnienia. Narzędzia te przynosi nam tak zwana marketing automation.
poradniki

Wybieramy dobre poradniki z praktycznymi kursami

W obecnym czasie bez dobrej znajomości obsługi komputerów ciężko sobie poradzić, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia się to przydaje. Są one obecne w prawie każdym domu i firmie, i można ich używać w zasadzie we wszystkim. Lecz większość użytkowników umie co prawda używać komputera lecz jeżeli coś zacznie się w nim psuć, to nie bardzo wie co powinna robić.
Business

Rozwiązania serwerowe dla każdej firmy

Rozwiązania serwerowe dla każdej firmy

Obecnie ogrom problemów ze sprawami biznesowo-informatycznymi są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy ,a także programy. Dobre i w pełni sprawne serwery to podstawa ważnej firmy. Podczas obecnego kryzysu finansowego trudno powziąć decyzję, jak najskuteczniej zadbać o ten aspekt własnej działalności, które switche wybrać. Przy okazji inwestowania w przełącznik do firm, zawsze warto przy okazji nabyć specjalny pakiet do nich taki jak, przykładowo winsvrstd 2008r2.
Praca przy komputerze

Internet - źródłem porad i informacji

Internet od czasu gdy powstał stał się kopalnią wiadomości na najróżniejsze tematy. Serwis internetowy założyć może praktycznie każdy, i jeśli tylko ma odrobinę pomysłów i chęci, to zdobyć może liczne grono odbiorców. Coraz większą popularność w ostatnim czasie zdobywać zaczynają portale z różnymi poradnikami na najróżniejsze tematy. Ich popularność bierze się stąd, że wielu ludzi zaczęło wykorzystywać internetowe strony jako podstawowe źródło informacji.
Gotowanie

Serwis z poradami na każdy temat

Sieć WWW jest obecnie istotną częścią życia wielu ludzi. Sporo z nich wprost nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez korzystania z sieci. Stamtąd bierze się mianowicie różnorodne informacje o całym świecie. Internet jest też bardzo dobrym źródłem rozrywki i odpoczynku w wolnych chwilach. W przypadku gdy ktoś tylko chce, może znaleźć tam potrzebne dane, jak również teoretyczną wiedzę naukową w postaci rozpraw, filmów i tak dalej. Witryny WWW są przydatne także do szukania odpowiedzi na kwestie na temat dnia codziennego, jak na przykład „jak hodować fikusa”.
kobieta korzysta z konta internetowego

Serwis, na którym znajdziesz odpowiedź na prawie każde pytanie

Współcześnie sieć stała się najważniejszym i najczęściej stosowanym środkiem masowego przekazu. Z witryn internetowych czerpie się zarówno informacje z całego, jak również informacje potrzebne na co dzień. Do tych drugich z pewnością należą różnorodne wskazówki. Jak jest wiadome, od dawnych czasów człowiekowi potrzebne były rady w różnorodnych kwestiach.
monitor komputera

W jaki sposób poprawić komfort używania PC?

W dobie wszechstronnej komputeryzacji każda osoba posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet został powszechnym źródłem pobierania wiadomości oraz rozrywki. Zwykłe wieże lub radia zastąpiono muzyką z odtwarzaczy komputerowych, wiele ludzi zastępuje komputerem nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności należałoby pokusić się o jego unowocześnienie, by być zadowolonym z komputera w dużo lepszym wydaniu.

Jak przyspieszyć internet?

W nowoczesnym świecie Internet stał się nieodłącznym elementem pracy oraz życia prywatnego. Niestety czasami sygnał przerywa swoją transmisję poprzez niekorzystne sygnały poboczne, które mogą wytwarzać np. różne urządzenia Wzmacniamy moc sygnału na przykład poprzez stosowanie anteny, co w znacznym stopniu poprawia jakość korzystania. Pojawia się tylko dylemat – jaką wybrać. Przedstawiamy kilka propozycji, które mogą pomóc podczas wyboru oraz przybliżą pokrótce funkcje wszystkich tych modeli.
internet

Kupujemy router - na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę?

Zwiększająca się liczba mobilnych tabletów oraz komputerów zaczęła sprawia, że coraz częściej występuje potrzeba uruchomienia w biurze albo domu bezprzewodowego routera. Urządzenia te mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po skonfigurowaniu można zacząć korzystać z większej ilości urządzeń.
1 2 3 4