Menu strony
Thomas-It
Internet
kamerka internetowa

Jaka kamera internetowa jest OK?

Komunikacja internetowa jest w wielu przypadkach czymś powszechniejszym, aniżeli typowa rozmowa - na żywo. Czy to dobra informacja? Zależy w jaki sposób podejść do kwestii relacji interpersonalnych. Jeżeli ktoś potrafi połączyć te dwa jakże odmienne światy, w sumie nie ma najmniejszych powodów do poczucia niepokoju.

Jak przyspieszyć internet?

W dzisiejszych czasach Internet jest nieodłącznym elementem naszej codzienności w pracy i domu. Coraz częściej sygnał przerywa swoją transmisję poprzez niekorzystne transmisje fal, które mogą wytwarzać sprzęty AGD itp. Wzmacniamy siłę sygnału na przykład poprzez dodanie anteny, co w znacznym stopniu polepsza jakość korzystania. Pytanie tylko – którą kupić?. Przedstawiamy kilka opcji, które mogą pomóc podczas wyboru i zobrazują pokrótce funkcje wszystkich tych urządzeń.
Server wirtualny

Co to są serwery wirtualne

W obecnych czasach sieć Internet stała się składnikiem wyjątkowo dużej liczby dziedzin życia. Kontakty towarzyskie, rozwijanie przedsiębiorstwa, a nawet szukanie przepisów na niedzielny posiłek - wszystko to we współczesnym świecie jest owładnięte poprzez skrypty html i css. Internet wydaje się być symbolem naszych czasów. Nigdy wcześniej w historii nie zdarzyło się, tak aby dojście do wiedzy był tak bardzo nieskomplikowany i tani, a komunikacja obejmowała naprawdę rozległe obszary tak niewielkim kosztem. Tradycyjna poczta ustąpiła statusu emailowej. Szybkość jak i również niezawodność to zdecydowane jej plusy. Marketing i promocja firm przeniosła się też do internetu. Obecnie tanie serwery wirtualne zapewniają firmom popularyzację marki znacznie skuteczniej, aniżeli w standardowej reklamie i to za niemal grosze.
Business

Rozwiązania serwerowe dla każdej firmy

Rozwiązania serwerowe dla każdej firmy

Współcześnie wiele trudności z kwestiami biznesowo-informatycznymi mogą pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy ,a także maszyny. Dobre i w pełni sprawne serwery to podstawa prężnej firmy. W trakcie wciąż trwającego kryzysu finansowego nie łatwo podjąć decyzję, jak najskuteczniej zadbać o ten aspekt własnej działalności, które switche wybrać. Przy okazji inwestowania w przełącznik do firm, zawsze trzeba przy okazji nabyć specjalistyczny pakiet do nich taki jak, na przykład winsvrstd 2008r2.
Serwer

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to współcześnie podstawa ważnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet ,a także ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.
Praca w firmie

Mała firma a sieć komputerowa

Nie ma znaczenia czy nasza firma jest niewielka, czy średnia należy zwrócić uwagę na całą informatyczną infrastrukturę. Nawet jeżeli nie chcemy tworzyć firmowej sieci, tylko zaprojektować stronę internetową, powinniśmy zapoznać się z ofertami i kupić serwer.
Komputer Satellite T110

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu.

Strona internetowa jest źródłem informacji, które możemy zyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.
praca w firmie informatycznej

Marketing automation – nowoczesny sposób na zwiększenie sprzedaży przedsiębiorstwa.

Trudno sobie teraz wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dane przedsiębiorstwo funkcjonuje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi również zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo zaistnienie w internecie bardzo mało znaczy. Niezbędne jest posiadanie know how oraz instrumentów pozwalających na pozyskiwanie korzyści z tej bytności. Narzędzia te dostarcza nam tzw. automatyzacja marketingu.
Praca przy komputerze

Pogadajmy odrobinę na temat komputerów

W sumie to na temat komputerów i Internetu powiedziano niemal wszystko co istotne. Czy w takim razie w ogóle istnieje sens przygotowania następnego tekstu typowo komputerowego? No cóż, może właśnie tak jest. W artykule omówimy sposoby bezpiecznego używania komputera, ale również all in one albo alternatywy shoppingowe, dzięki to którym komputery oraz potrzebny sprzęt będą dużo atrakcyjniejsze finansowo.
internet

Bezpieczeństwo sieci przedsiębiorstwa

W dzisiejszych czasach w większości firm zainstalowane są sieci komputerowe, a na pewno wszystkie mają podłączenia do internetu. Urządzenia sieciowe przynoszą ogromne korzyści, w tej kwestii nie ma żadnych zastrzeżeń. Niestety, niosą ze sobą też dużo zagrożeń. Bezpieczeństwo sieci sporej liczbie właścicielom biznesów nie daje spać w nocy.
1 2 3 4