Menu strony
Thomas-It
PlayStation
zestaw do konsoli Playstation 4

Z jakich przyczyn warto zakupić konsolę nowej generacji?

Konsola to wspaniały sprzęt - sprawia, że człowiek po całym dniu pracy albo nauki wreszcie ma okazję odpocząć. Jednak prawda jest taka, iż w wielu przypadkach ludzie nie są do końca przekonani co do konsol. Bardzo często można usłyszeć te osoby, które mówią, iż konsola nie jest fajna. Jednakże trudno w sumie się z tym jakoś zgodzić.
turniej FIFA

Najlepsze sportowe gry na konsolę

Z całą pewnością wymyślenie sportowych gier komputerowych było dobrym posunięciem. Można to obserwować na przykładzie popularności tytułów takich jak przykładowo FIFA. Wymyślenie tego typu gier było swego rodzaju zestawieniem dużej popularności sportu z powszechnością gier. Powodzenie takich tytułów uzależnione jest od rozmaitych elementów.
kontrolery do playstation

Firma Sony ciągle cieszy się uznaniem i popularnością wśród konsumentów.

Japonia od ponad dwudziestu lat zmaga się z wielkimi problemami ekonomicznymi. To naturalnie nadal bogaty kraj, zarobki są wysokie, wskaźnik bezrobocia w odpowiedniej normie, a do tego takie marki jak Sony sprawiają, że Japonia była, jest i będzie jednym ze światowych liderów. No przynajmniej jeżeli brać w rachubę technologie, na przykład sony playstation 3 super slim 12gb - niezwykła konsola do grania, pewnie wielu graczy kojarzy owy sprzęt. Wiadomo: "plejka" to w naszym kraju najbardziej popularna konsola. To nie może dziwić. Naprawdę...
Call of Duty

Konsole wideo

Zapewne duża część z was, drodzy czytelnicy, raduje się, będąc właścicielami pięknej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niezaprzeczalne, jednym z konkurentów jest obecnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie mierzyć w diametralnie odmienna grupę adresatów niżeli gry na PS3.