Menu strony
Thomas-It
PlayStation
Call of Duty

Konsole wideo

Prawdopodobnie wielu z was, drodzy czytelnicy, raduje się, będąc właścicielami cudnej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to pewnie Xbox 360 (OFERTA). Jeśli chodzi o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z przeciwników jest obecnie Wii korporacji nintendo, ale gry na Wii mają zlecenie celować w zupełnie inną grupę adresatów niż gry na PS3.
turniej FIFA

Najlepsze sportowe gry na konsolę

Z całą pewnością wymyślenie sportowych gier komputerowych było korzystnym pomysłem. Można to obserwować na przykładzie popularności tytułów takich jak przykładowo FIFA. Stworzenie tego rodzaju gier było swego rodzaju zestawieniem ogromnej popularności dyscyplin sportowych z popularnością gier. Sukces takich gier uzależniony jest od rozmaitych elementów.
zestaw do konsoli Playstation 4

Z jakich przyczyn warto zakupić konsolę nowej generacji?

Konsola to świetny sprzęt - powoduje, że człowiek po ciężkim dniu pracy albo nauki nareszcie ma okazję odpocząć. Jednak fakty są takie, iż nierzadko ludzie nie są do końca przekonani co do konsol. Bardzo często można usłyszeć takie osoby, które mawiają, iż konsola nie jest czymś fajnym. Jednakże trudno w sumie się z tym jakoś zgodzić.
kontrolery do playstation

Firma Sony ciągle cieszy się uznaniem i popularnością wśród konsumentów.

Japonia od ponad 20 lat musi się zmagać z bardzo dużymi kłopotami gospodarczymi. To oczywiście ciągle zamożny teren, zarobki są atrakcyjne, wskaźnik bezrobocia w normie, a oprócz tego takie firmy jak akurat Sony powodują, że Japonia jest i pewnie będzie jednym z liderów. Przynajmniej jeżeli wziąć w rachubę technologie, m.in. sony playstation 3 super slim 12gb - niezwykła konsola do grania, zapewne wielu graczy doskonale kojarzy owy sprzęt. Wiadomo: "plejka" to w naszym kraju najczęściej kupowana konsola. I to nie może dziwić. Naprawdę...