Biuro
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można kupić wspaniały laptop, zarówno do pracy w mieszkaniu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.
drukarka

Pokazujemy co zakupić do biura, a co do domu

Znacznie więcej danych drukujemy samodzielnie, a co się z tym wiąże, prawie w każdym domu stoi drukarka, nie mówiąc już o tym, że także powinna być ona w każdym biurze. Mimo wszystko zanim zakupimy takie urządzenie dla siebie, powinniśmy się dobrze zastanowić, czego naprawdę od niego chcemy oraz z jakich funkcji z pewnością będziemy chcieli tu używać. Tylko wtedy będziemy posiadali świadomość, iż mamy wszystko co niezbędne oraz iż jednocześnie nie będziemy przepłacać.
Thomas-it

Wybierz sprzęt komputerowy dla firmy

Wyposażenie biura w sprzęt komputerowy dla firm, jest czynnikiem generującym jego pracę i wydajność. Z tego właśnie względu, poziom wykonania powinien być najwyższy. Na samym początkuorganizowania biura, należy zastanowić się nad paroma ważnymi kwestiami. Przykładowo, jest to instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dostosowany do firmy go używającej. Powinno się także wybrać sposób zaopatrzenia biura w internet. Do wyboru mamy połączenie kablowe i wi-fi.