Firm
Dragon

Współczesne metody interaktywnej reklamy lojalnościowej.

Podarunki dla uczestników konferencji są bardzo powszechnym wydarzeniem które pojawia się coraz częściej i wpisuje się w kanon obsługi konsumenta. Bardzo powszechnie pewnymi podarunkami są smycze, długopisy i pendrive’y, te najczęściej posiadają materiały o których mowa była na posiedzeniu.
Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja

Niezależnie od tego, jaki rodzaj firmy mamy, pewnie trafionym pomysłem będzie zrobienie witryny internetowej

W obecnym wieku trudno wyobrazić sobie, żeby jakaś firma albo sklep działały bez swej odsłony w internecie.


Niezależnie od tego, jaki rodzaj firmy mamy, pewnie trafionym pomysłem będzie zrobienie witryny internetowej

Wszystkie sklepy powinny mieć stronę w sieci, żeby również tam mieć możliwość sprzedawać swoje produkty.
tłumacz

Co to jest e-procurement? Czy należy się tym interesować?

Żyjemy w takich czasach, że większość spraw, które niegdyś można było załatwiać tylko zwyczajnie, obecnie załatwiamy także internetowo.
domeny to podstawa w sieci web

Co trzeba wiedzieć o domenach?

Liczba użytkowników naszej witryny w siei zwykle jest uzależnione w istotnym stopniu też od jej adresu. Gdy jest prosty do zapamiętania, powiązany z działką biznesu w jakiej funkcjonujemy i dość krótki, będziemy mieli większe szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet gdy nie otrzymał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.
Twitter

Każdy komputer musi mieć właściwe oprogramowanie i system antywirusowy

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że w firmach każdy laptop musi mieć tylko oryginalne i legalnie nabyte programy. Nie ma innej opcji.


agencja marketingu bezpośredniego

Administrowanie danymi osobowymi będzie obłożone wieloma wytycznymi

Jeżeli posiadamy firmę, to potrzeba się namyślić, w jaki sposób dotrzeć do klientów z wiadomością o naszych przedmiotach, ale także nad tym, jak chronić ich dane osobowe, które mamy.
etui do telefonu

Czy etui na komórkę jest naprawdę potrzebne?

Nowy smartphon zawsze daje mnóstwo zabawy. Na początku usiłujemy jak najtroskliwiej o niego zadbać. Później, kiedy zadowolenie po zakupie mija, traktujemy nowy telefon jak poprzedni – właśnie po to potrzebne jest właściwe etui.
pamięć flash

Prowadzenie sklepu internetowego to ogromne wyzwanie, ale również po prostu przyjemność

Ludzie, którzy mają działalność handlową, są świadomi tego, że XXI wiek należy do internetu. Tam powinno się rozwijać własny biznes, aby przetrwać.


Prowadzenie sklepu internetowego to ogromne wyzwanie, ale również po prostu przyjemność

Tradycyjne rozumienie słowa sklep, odchodzi powolutku w zapomnienie.
Karta SanDisk Extreme® Pro™

Masa osób śni o tym, by mieć własne auto - jednak najpierw powinni sprzedać stare, aby mieć choć niewielką sumę pieniędzy na zakup następnego

Najczęściej przy zamiarze nabycia nowego auta, liczymy się z tym, że będzie nam potrzebna znaczna gotówka. Z tego powodu mamy zamiar ją uzbierać z kilku źródeł.
odzież

Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego! Pozwala zmniejszyć rachunki za prąd, a dodatkowo jest naturalne

Nie każdy o tym wie, ale jest sposób na to, żeby zmniejszyć domowe wydatki za prąd. Pozwala na to nowoczesny system fotowoltaiczny, który znajduje coraz rozleglejsze zastosowanie w polskich mieszkaniach oraz firmach.
1 2