Menu strony
Thomas-It
Telewizory
Laptop Samsung

Notebooki firmy Samsung

Jednym z największych firm w na rynku elektroniki użytkowej jest firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w ciągu kilku dekad został największą firmą w tym segmencie rynku, a wyroby Samsunga są popularne na całym świecie.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Sony na elektronicznym rynku znana jest od wielu lat. Produkuje świetne jakościowo telewizory, sprzęt audio i video, a także tablety, laptopy i telefony komórkowe. Setki tysięcy zadowolonych klientów nie mogą się mylić - produkty tej firmy to wysoka jakość i parametry. Sony ma bardzo mocną pozycję w rodzinie dobrych i wydajnych smartfonów.
telewizor

Technologiczne zmiany

Czy rozmyślałeś kiedyś nad tym, jakby wyglądało życie bez takich sprzętów jak telewizor? Mimo że urządzenia telewizyjne są w ogólnym użyciu dopiero od kilku dekad, zdążyło narodzić się pokolenie, które nie umie sobie wyobrazić życia bez tv. Minione lata to era dominacji nowych mediów, telewizory jednak nie zgubiły swojej pozycji – są przecież obecne w sporym odsetku naszych ognisk domowych.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Produkuje najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez wiele milionów klientów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się parametrami na tle konkurentów.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Kiedy popatrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno jedną tendencję – rozwój. W większości są obecni na nim dystrybutorzy każdego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet największe przedsiębiorstwa sprzedające każdego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się bieżący rynek?
telewizor

Dziś normalne jest, że oglądamy filmy w jakości full hd

Kiedyś, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać albo zatrzymać. Poza tym ekran telewizora nie był duży i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.