Menu strony
Thomas-It
Telewizory
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Jeśli popatrzymy na rynek części elektronicznych w naszym kraju dostrzeżemy na pewno pewną tendencję – rozwój. Głównie są obecni na nim dystrybutorzy różnego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet największe firmy sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się bieżący rynek?
telewizor

Technologiczne zmiany

Czy rozmyślałeś kiedyś nad tym, jakby wyglądało życie bez takich wynalazków jak telewizor? Mimo że sprzęty TV są w ogólnym użyciu dopiero od paru dekad, zdążyło dorosnąć pokolenie, które nie potrafi sobie imaginować życia bez tv. Minione lata to era panowania cyfrowych mediów, telewizory jednak nie zgubiły swojej potęgi – są wszakże obecne w większości rodzimych gospodarstw domowych.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony konsumentów. Co roku wychodzą nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Sony na rynku elektroniki użytkowej jest znana od wielu lat. Sprzedaje doskonałej jakości telewizory, sprzęt video i audio, a także laptopy, tablety i telefony komórkowe. Setki tysięcy zadowolonych odbiorców się nie mylą - produkty tej firmy to najwyższa jakość i parametry. Sony ma mocną i stabilną pozycję w rodzinie wydajnych i eleganckich smartfonów.
telewizor

Dziś normalne jest, że oglądamy filmy w jakości full hd

Dawniej, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli naprawdę się skupić. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać lub zatrzymać. Dodatkowo ekran w telewizorze nie należał do dużych i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.
Laptop Samsung

Notebooki firmy Samsung

Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową ostatnio się stała firma Samsung. Ten największy koreański producent w ciągu kilku dziesięcioleci stał się jedną z największych firm w tym segmencie rynku, a wyroby Samsunga biją rekordy sprzedaży.