Menu strony
Thomas-It
Telewizory
telewizor

Technologiczne zmiany

Czy rozmyślałeś kiedyś nad tym, jakby wyglądało życie bez takich wynalazków jak telewizor? Mimo że sprzęty TV są w ogólnym użyciu dopiero od paru dekad, zdążyło dorosnąć pokolenie, które nie potrafi sobie imaginować życia bez tv. Minione lata to era panowania cyfrowych mediów, telewizory jednak nie zgubiły swojej potęgi – są wszakże obecne w większości rodzimych gospodarstw domowych.
Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną ze świetnej elektroniki. Wytwarza najwyższej jakości sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony konsumentów. Co roku wychodzą nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Gdy rzucimy okiem na rynek części elektronicznych w Polsce zauważymy z pewnością jedną tendencję – rozwój. Głównie są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet największe przedsiębiorstwa sprzedające każdego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?
Notebook VAIO E firmy Sony

Elektronika producenta Sony

Sony na rynku elektroniki użytkowej jest znana od wielu lat. Sprzedaje doskonałej jakości telewizory, sprzęt video i audio, a także laptopy, tablety i telefony komórkowe. Setki tysięcy zadowolonych odbiorców się nie mylą - produkty tej firmy to najwyższa jakość i parametry. Sony ma mocną i stabilną pozycję w rodzinie wydajnych i eleganckich smartfonów.
telewizor

Dziś normalne jest, że oglądamy filmy w jakości full hd

Dawniej, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli naprawdę się skupić. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać lub zatrzymać. Dodatkowo ekran w telewizorze nie należał do dużych i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.
Laptop Samsung

Notebooki firmy Samsung

Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową ostatnio się stała firma Samsung. Ten największy koreański producent w ciągu kilku dziesięcioleci stał się jedną z największych firm w tym segmencie rynku, a wyroby Samsunga biją rekordy sprzedaży.