Laptopy
Laptop Samsung

Notebooki firmy Samsung

Jednym z liderów w na rynku elektroniki użytkowej ostatnio się stała firma Samsung. Ten największy koreański producent w przeciągu kilkudziesięciu lat stał się jedną z największych firm z tej branży, a wyroby Samsunga są popularne na całym świecie.
serwis laptopów drLaptop

Pogotowie komputerowe w Gdyni

Obecnie istotną rolę pełni stały dostęp do zdobyczy techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście wielką ilość problemów z zepsutym laptopem ,a także innym sprzętem elektronicznym, mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani fachowcy, do których często trzeba zwrócić się czasami po poradę.
Praca przy komputerze

Pogadajmy odrobinę na temat komputerów

W sumie to odnośnie komputerów oraz Internetu powiedziano niemal wszystko co istotne. Czy w takim razie w ogóle istnieje jakikolwiek sens pisania kolejnego tekstu typowo komputerowego? Cóż, być może tak. W tekście omówimy metody bezpiecznego użytkowania komputera, lecz również all in one czy alternatywy shoppingowe, dzięki to którym komputery oraz potrzebny sprzęt będą sporo tańsze.

Urządzenia elektroniczne – jakie kwestie trzeba przede wszystkim mieć aktualnie na uwadze w czasie zakupów?

Elektryczność zmieniła życie człowieka. W przeszłości, gdy źródłem światła były jedynie świece bądź ogień w domowym kominku, ludzie zazwyczaj przystosowywali własną aktywność do pór dnia. Naturalne było w związku z tym wstawanie o wschodzie słońca i kładzenie się spać po jego zachodzie. Dzisiaj elektryczność otworzyła przed człowiekiem całkowicie nowe możliwości oraz uniezależniła go od rytmu przyrody. Na rynku dostępny jest różnorodny asortyment urządzeń zasilanych prądem elektrycznym. Charakteryzują się one notabene ogromnym zainteresowaniem. Jak jednakże je wybierać, by mieć pewność, że ich jakość naprawdę będzie doskonała?
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można kupić wspaniały laptop, zarówno do pracy w mieszkaniu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Nalepki na monitory i laptopy

Każdy nie znosi nudy. Zwłaszcza młodzieniec. Męczyć potrafi monotonia i rutyna. Dużą przyjemność przynosi zmiana czegoś, modernizacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont mieszkania. Niektórzy kupują ubrania w zupełnie odmiennej stylistyce. Dziewczyny postanawiają nałożyć inny kolor na włosy bądź odmiennie wystylizować uczesanie.
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Coraz większe wymagania sprzętowe stawiane przez producentów oprogramowania i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy okres jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wielu ludzi ma duży problem, czy kupić tablet czy tradycyjny laptop. Można oczywiście zakupić oba sprzęty, i sporo użytkowników z powodów praktycznych robi w ten sposób. Lecz można też bardziej dokładnie sprecyzować swoje preferencje i wybrać takie urządzenie, jakie lepiej spełni oczekiwania. Jeśli ktoś dużo będzie pracował na użytkowym oprogramowaniu pod windowsem lub linuxem, to wydajne laptopy mogą być dla niego dużo korzystniejszym rozwiązaniem. Za to jeżeli ktoś sprzętu używał będzie przeważnie do zabawy, oglądania filmów, albo będą się liczyć niewielkie rozmiary, dłuższy czas pracy na akumulatorach oraz mobilność, to nieduży tablet okazać się może lepszym rozwiązaniem.
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy kupnie komputera czy laptopa wybranie najlepszego układu procesora ma bardzo duże znaczenie przy jego późniejszego użytkowania. Powinno porządnie przemyśleć, do czego dany sprzęt ma być użytkowany. Jeśli ktoś zamierza więcej pogrywać, to lepiej zrobić inwestycję w wydajną kartę graficzną, ale jeżeli komputer użytkowany będzie do wykonywania skomplikowanych obliczeń, to na procesorze nie powinno się oszczędzać.
komputer

Jakie współcześnie nowinki czekają nas w osprzęcie elektronicznym?

Dziedzina elektroniki jest niewątpliwie nadzwyczaj dynamiczną branżą. Nowości pojawiają się tutaj ciągle. Producenci sprzętu rywalizują ze sobą. Inżynierowie zatrudnieni w biznesach informatycznych nieustannie pracują nad tym, żeby dostarczyć na rynek coraz to nowsze i korzystniejsze rozwiązania.
1 2 3