Menu strony
Thomas-It
Laptopy
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wielu ludzi ma spore problemy, czy wybrać tablet czy tradycyjny laptop. Można oczywiście zakupić oba urządzenia, i sporo użytkowników z powodów praktycznych robi w ten sposób. Ale można też bardziej dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i kupić takie urządzenie, jakie lepiej będzie spełniać wymagania. Jeśli ktoś więcej pracuje na użytkowym oprogramowaniu pod windowsem lub linuxem, to wydajne laptopy mogą być dla niego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli ktoś sprzętu chce używać jedynie do rozrywki, oglądania filmów, czy też będą się liczyć niewielkie wymiary, długi czas pracy na bateriach i mobilność, to nieduży tablet okazać się może korzystniejszym pomysłem.
Praca przy komputerze

Pogadajmy odrobinę na temat komputerów

Tak po prawdzie to na temat komputerów i Internetu powiedziano praktycznie wszystko co istotne. Czy zatem w ogóle jest sens przygotowania następnego tekstu komputerowego? Cóż, może tak. W tekście omówimy metody bezpiecznego użytkowania komputera, ale także all in one bądź alternatywy zakupowe, dzięki którym komputery i niezbędny sprzęt będą o wiele atrakcyjniejsze finansowo.
NVIDIA GeForce GTX 465

Zamawiamy procesor

Przy zakupie komputera albo laptopa wybór odpowiedniego procesora ma ogromne znaczenie przy jego późniejszej pracy. Powinno porządnie przemyśleć, do jakich zastosowań sprzęt ma być wykorzystywany. Jeżeli ktoś będzie chciał dużo grać, to korzystniej zainwestować w wydajną kartę graficzną, lecz jeżeli komputer użytkowany będzie do wykonywania dużej ilości obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.
Komputery HP Mini

Jak kupić najlepszego notebooka?

Do osób, które lubią używać laptopy w sumie należy napisać jedno: z całą pewnością liczba takowych osób bardzo szybko wzrasta. To świetnie, bo kiedy na któryś towar zauważyć można bardziej znaczący popyt, nie powinno przesadnie dziwić, iż wreszcie obniżają się ceny. Bo wiadomo - pragniemy zakupić coś względnie taniego. Ten artykuł pewnie odpowie na wszelkie wątpliwości jakie miewają - i fajnie, niemalże wszyscy chcący zakupić notebooka - po raz pierwszy albo kolejny, nie robi to większej różnicy.
płyta główna

Aktualnie świat nie umie funkcjonować bez pomocy komputera.

Bez laptopów nie ma życia w istniejącym świecie. Komputery towarzyszą w każdych okolicznościach, manewrują ruchem ulicznym, testują chroniąc nasze konta bankowe, pomagają w biurze oraz towarzyszą w rozmowach. Znajdują się w garderobie, narzędziach, szkłach kontaktowych.
Nowe wydajne notebooki od Asusa

Najświeższe modele laptopów Asus

Wysoka jakość w najlepszym wydaniu to niezaprzeczalnie ASUS X550CC-XX128H. Producent pragnie stale wprowadzać rozmaite ulepszanie do swoich ofert, razem z jakimi wychodzi do zainteresowanych klientów. Mnogość opcji do dyspozycji jest zachwycająca, więc rekomendowane jest stale odświeżać dawane nam do dyspozycji nowości i czerpać z nich dla siebie to, co najlepsze. Przemyślane rozwiązania są w cenie, dlatego wskazane jest zwrócić się z jakimikolwiek wątpliwościami do naszych specjalistów.
Kable do komputera

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Coraz większe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców programów i gier oraz zmniejszające się ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy okres jest odpowiedni na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.

Urządzenia elektroniczne – jakie kwestie trzeba przede wszystkim mieć aktualnie na uwadze w czasie zakupów?

Elektryczność zmieniła życie człowieka. W przeszłości, gdy źródłem światła były wyłącznie świece czy ogień w domowym kominku, ludzie przeważnie dopasowywali swoją aktywność do pór dnia. Naturalne było z tego powodu wstawanie o wschodzie słońca i kładzenie się spać po jego zachodzie. Dziś elektryczność otworzyła przed człowiekiem zupełnie nowe możliwości oraz uniezależniła go od rytmu przyrody. Na rynku proponowany jest bogaty asortyment urządzeń zasilanych prądem elektrycznym. Odznaczają się one oczywiście sporym zainteresowaniem. Jak jednak je wybierać, by mieć pewność, że ich jakość naprawdę będzie doskonała?
apple

Towary Apple w sprzedaży ecommerce

Apple jest firmą, która zdobyła szczególny status wśród użytkowników sprzętu komputerowego. Firma jest słynna właśnie z wytwarzanych przez nią urządzeń, ale wytwarza także telefony i odtwarzacze mp3. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne nazywane tabletami. Mało tego, firma ta jest również prekursorem sprzedaży muzyki w formie plików komputerowych. Posiadany przez firmę program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami muzycznymi na Ziemi. Producent ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
ASUS Eee PC X101

Znakomita jakość w zasięgu ręki – laptopy Asus

Wśród najchętniej wybieranych czy wyjątkowo polecanych opcji wskazać można laptop Asus Transformer Book jako niesamowicie doceniany sprzęt. Wybierając markowe propozycje, które sprawdzają się doskonale nie od dziś, widać ogromne zaangażowanie producenta w nieprzerwane wprowadzanie różnego typu nowości na rynek. Wskazane jest systematycznie sprawdzać dawane nam do dyspozycji opcje, by spośród nich prędko wybrać dla siebie te idealne. Nasi doświadczeni konsultanci służą poradami w podejmowaniu decyzji.
1 2 3