Menu strony
Thomas-It
Tablety

Apple - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek

Mało kto pamięta, że tablet nie był pionierskim produktem przedsiębiorstwa Apple. Parę dobrych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft stworzył swoje urządzenia przenośne. Jak można się domyślić, nie dały sobie rady na rynku technologicznym. Kiedy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jedna z przyczyn późniejszej znakomitej popularności tabletu tej produkcji.
Tablet Trust

W jaki sposób wybrać dobry tablet graficzny?

Na współczesnym rynku nie brakuje tabletów graficznych. Kupuje je właściwie każdy człowiek – tak samo dorośli, którzy używają ich do pracy, jak i młodzi, dla których są nade wszystko znakomitym gadżetem. Zanim jednak pójdziemy na zakupy, musimy zorientować się, czym się kierować, by kupić najlepsze urządzenie.

Zakupy wyposażenia domowego gwarancją zadowolenia gadżeciaży i tradycjonalistów

Jednym z największych miejsc na północy kraju jest Gdańsk, który słynie nie tylko ze sprzedaży złota Bałtyku. Możemy tu spotkać wiele fascynujących lokalizacji, w których każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Dlatego warto uwiecznić takie chwile zdjęciami, które będą świetną pamiątką. Aby nasze fotografie były stale pod ręką warto pomyśleć nad zakupem dysku zewnętrznego. Taki dysk to głównie komfort, ale też ochrona zachowania danych, na których nam zależy.
apple

Towary Apple w sprzedaży ecommerce

Apple jest firmą, która zyskała sobie nietypowy status wśród posiadaczy akcesoriów komputerowych. Firma jest znana właśnie z produkowanych przez nią urządzeń, ale wytwarza również telefony i odtwarzacze muzyki. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek urządzenia mobilne zwane tabletami. Jakby tego było mało, firma ta jest również prekursorem sprzedaży muzyki w formie plików elektronicznych. Posiadany przez producenta program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Producent posiada nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
Notebooki Samsung Serii 5

Jak radzić sobie z kupnem komputera?

Na całe szczęście w naszym kraju ciągle ulega zmniejszeniu liczba takich osób, które nie mają komputera. Ba, w dzisiejszych czasach całkiem często na jednego człowieka przypada jedno stanowisko komputerowe! To bardzo dobrze pokazuje, że na szczęście akurat w temacie komputeryzacji ludzie w Polsce nie są za bardzo do tyłu. Można w sumie powiedzieć, że chociaż komputery są względnie drogie, to na szczęście są te rozwiązania, dzięki którym kupimy porządne pecety lub laptopy warszawa, za relatywnie korzystną cenę. Co zatem trzeba robić, aby mieć możliwość pozwolić sobie na kupno takowego sprzętu?
Biznesmen w pracy

Przywykliśmy do Internetu

Jeżeli posiadamy komputer, to na pewno w pewnym sensie jesteśmy już uzależnieni od różnych ułatwień technologicznych, które odmieniają nasze życie, dopomagają nam się komunikować z bliskimi odsuniętymi od nas o tysiące kilometrów i pomagają nam być wciąż na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Prawda mimo wszystko jest taka, że nie możemy nigdzie ze sobą zabierać komputera stacjonarnego, a niejednokrotnie nawet tradycyjny laptop jest nazbyt wielki, aby brać go ze sobą, zwłaszcza jeżeli w momencie podróży planujemy kilkanaście razy się przesiadać.
macbook pro 13 etui

W jakie zaopatrzenie dla smartfona, tableta czy laptopa naprawdę warto zainwestować?

Jak wybrać najodpowiedniejsze produkty spośród zarówno szerokiej gamy produktów dostępnych na rynku?


W jakie zaopatrzenie dla smartfona, tableta czy laptopa naprawdę warto zainwestować?

Jeśli jesteśmy posiadaczami dość ekskluzywnego i drogiego urządzenia, którym jest niewątpliwie luksusowy smartfon lub tablet z wyższej półki to wybór dodatkowego wyposażenia do naszego mobilnego urządzenia będzie także wskazany.
komputer

Jakie współcześnie nowinki czekają nas w osprzęcie elektronicznym?

Dziedzina elektroniki jest bez wątpienia nad wyraz dynamiczną branżą. Nowości pojawiają się tutaj każdorazowo. Wytwórcy sprzętu rywalizują ze sobą. Inżynierowie zatrudnieni w interesach informatycznych ciągle pracują nad tym, ażeby dostarczyć na rynek coraz to nowsze i korzystniejsze rozwiązania.
tablet

Wysokiej klasy tablety

Oferujemy wszechstronne tablety. Nasza oferta jest niezmiernie obszerna i dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Szeroki wybór usprawni fachowe omówienie tematu i wiedza na temat sprzętu oraz opinie i testy oferowanych produktów dostępne na stronie.