Menu strony
Thomas-It
Ekran
telewizor

Dziś normalne jest, że oglądamy filmy w jakości full hd

Kiedyś, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać albo zatrzymać. Poza tym ekran telewizora nie był duży i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.
Łóżko w sypialni

Jak stworzyć dobrą prezentację? Najistotniejszych reguły

Pragniesz stworzyć naprawdę znakomitą prezentację? Oto najistotniejsze wskazówki!


Jak stworzyć dobrą prezentację? Najistotniejszych reguły

Prezentacje są świetną metodą przekazywania danych. Ażeby stworzyć dobrą prezentację trzeba zrozumieć najpierw jedną rzecz.

Apple - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek

Mało kto pamięta, że tablet nie był wyjątkowym wynalazkiem przedsiębiorstwa Apple. Parę dobrych lat przed premierą iPada Microsoft stworzył swoje tablety. Jak wiemy, nie osiągnęły one sukcesu na rynku nowych technologii. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, posiadało już mocną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł późniejszej znakomitej sprzedaży urządzenia tej marki.
Ipad Apple

Markowe gadżety oraz sprzęty Apple

Smartfon przygotowany przez producenta Apple, popularnego na całym świecie, to designerski iphone apple. Marka ta wyróżnia się funkcjonalnością proponowanych urządzeń połączonego z niebywałym oraz typowym dla marki designem. Technologia Apple Inc. oparta jest na systemie operacyjnym iOS. Iphone pełni funkcje klasycznego telefonu komórkowego, ale swoim posiadaczom w niezwykłym i dostrzegalnym stopniu ułatwia codzienne funkcjonowanie. Gwarantowanie coraz szerszych możliwości to konik marki Apple.
komputer

Na pomoc! Awaria netbooka!

Laptopy szybko zdobyły dużą popularność. Wielu z nas zrezygnowało z komputerów stacjonarnych na rzecz sprzętów mobilnych. Jak należy dbać o nasze sprzęty aby towarzyszyły nam jak najdłużej?
Starajmy się nie doprowadzić do ich przegrzania. Wystrzegajmy się w związku z tym pracy na kołdrach i innych tkaninach oraz w środowisku gdzie jest kurz.
Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Z jakiego powodu warto zakupić galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb w tradycyjnym sklepie komputerowym w Warszawie?

W obecnych czasach najpopularniejszym miejscem, w jakim można robić wszelkiego gatunku zakupy, stał się internet – to właśnie tam większość produktów zwykle ma najtańsze ceny. Należy jednak pamiętać o sporych zagrożeniach, jakie mogą napotkać zbyt bezkrytycznych klientów, którzy zaintrygowani ceną decydują się na nabycie np. drogiego nowoczesnego sprzętu w podejrzanym sklepie internetowym, po czym mogą oni odebrać towar niesprawny albo mogą zostać zwyczajnie oszukani. Jednym z bardziej interesujących produktów z dziedziny komputerowej może być między innymi galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb, którego ceny są dość rozbieżne.