Menu strony
Thomas-It
Windows
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
office 95

Dobre programy do kupienia w atrakcyjnych cenach

Współcześnie ciężko żyć bez solidnych, uznanych i specjalistycznych programów i efektywnego systemu operacyjnego. Na szczęście przy kupnie większej części nowych laptopów z systemem Windows pakiet Office, tak często potrzebny w pracy i podczas nauki, jest zainstalowany od razu.
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wielu ludzi ma spore problemy, czy wybrać tablet czy tradycyjny laptop. Można oczywiście zakupić oba urządzenia, i sporo użytkowników z powodów praktycznych robi w ten sposób. Ale można też bardziej dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i kupić takie urządzenie, jakie lepiej będzie spełniać wymagania. Jeśli ktoś więcej pracuje na użytkowym oprogramowaniu pod windowsem lub linuxem, to wydajne laptopy mogą być dla niego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli ktoś sprzętu chce używać jedynie do rozrywki, oglądania filmów, czy też będą się liczyć niewielkie wymiary, długi czas pracy na bateriach i mobilność, to nieduży tablet okazać się może korzystniejszym pomysłem.
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli kieszonkowe aparaty telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego i miniaturowego komputera.