Menu strony
Thomas-It
Windows
office 95

Dobre programy do kupienia w atrakcyjnych cenach

Współcześnie trudno żyć bez odpowiednich, uznanych i profesjonalnych programów i efektywnego systemu operacyjnego. Na szczęście przy kupnie większości nowych komputerów z systemem Windows pakiet Office, tak często potrzebny w pracy i podczas nauki, jest zainstalowany od razu.
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej kupowanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak kieszonkowe aparaty telefoniczne kompresujące możliwości telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wielu ludzi ma spore problemy, czy kupić tablet czy tradycyjny laptop. Rzecz jasna można kupić oba urządzenia, i sporo użytkowników z powodów praktycznych robi w ten sposób. Ale można też bardziej dokładnie określić swoje preferencje i wybrać takie urządzenie, jakie lepiej spełni wymagania. Jeżeli ktoś więcej pracuje na programach użytkowych pod windowsem lub linuxem, to mocne laptopy mogą być dla niego znacznie korzystniejszym rozwiązaniem. Za to jeśli ktoś sprzętu używał będzie jedynie do rozrywki, oglądania filmów, albo będą się liczyć nieduże rozmiary, dłuższy czas pracy na bateriach oraz mobilność, to nieduży tablet może się okazać korzystniejszym pomysłem.