Menu strony
Thomas-It
Film
fotograf w akcji

Kamera GoPro Hero3 - czy warto ją kupić? Mamy dobre rady dla poszukujących dobrych wiadomości

Jestem ogromnym sympatykiem kina - krajowego, hollywoodzkiego, ale również choćby hiszpańskiego. Generalnie oglądanie wspaniałych produkcji filmowych to moje najbardziej ulubione zajęcie. Sądzę, że nie ma bardziej interesującego zajęcia, niż właśnie oglądanie filmów.
Praca przy komputerze

Dobre antywirusy to wymóg

Kiedy nabywamy komputer chcemy, żeby służył nam on jak najdłużej, abyśmy z łatwością mieli okazję się nim posługiwać przez wiele lat, żebyśmy rozumieli, że wszystko co na nim zrobimy jest bezpieczne i jednocześnie także żebyśmy mieli pewność, iż będziemy w stanie zobaczyć na nim każdy film i zagrać w każdą grę.
laptop na biurku

Czy aby warto wprowadzać najnowsze technologie w swoim mieszkaniu?

Wiele ludzi sceptycznie jest nastawionych do wprowadzania dużej liczby urządzeń w swoim domu. Przyzwyczajeni do do jedynego sprzętu którym jest telewizor oraz telefon w wielu przypadkach krytycznie spoglądamy na nowoczesne opcje mówiąc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto sobie uświadomić, iż w erze nowoczesności warto być na topie z nowoczesnymi technologiami. W szczególności mając małe dzieci, dla których konieczna może okazać się w przyszłości umiejętność obycia ze sprzętami itechnologią.
Widok z lotu ptaka

Zdjęcia z z góry są znacznie popularniejsze

Jeżeli w konkretnym miejscu dzieją się jakieś fajne zabawy, na których pojawia się naprawdę mnóstwo osób, to często organizatorzy pragną, żeby te wszystkie masy były jak najwspanialej uwiecznione, tak by każdy zobaczył, jak sporym powodzeniem raduje się przygotowana przez nich impreza. Przez to właśnie tak często teraz jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Kiedyś aby miało szansę się ono zdarzyć, trzeba było zamówić jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niewielkich wysokościach, dziś wystarczy zaopatrzyć się w dobre urządzenia.
Głośniki Sweex Arena

Co to jest ortofotomapa i kto może ją kompetentnie wykonać?

Jeżeli spotkałeś się z tego typu określeniem jak mapa fotograficzna, to z pewnością pamiętasz, że pojęcie to jest obecnie używane głównie w związku z wykorzystywaniem tego typu narzędzia jak bezzałogowy statek powietrzny.


Co to jest ortofotomapa i kto może ją kompetentnie wykonać?

Przy jego pomocy wykonywane bywają loty na {wysokości|wys.
telewizory

Niezapomniane doświadczenia, które będą trwały długimi latami

Obecnie opcji na wydajne spędzenie czasu wolnego rok rocznie jest coraz więcej.


Niezapomniane doświadczenia, które będą trwały długimi latami

Nowocześnie myślący ludzie poszukują możliwości, które zagwarantują im lepsze wspomnienia niż te uwiecznione w albumach ze zdjęciami.
Filmowanie z powietrza

Każdy może posiadać własne swoje zdjęcia z góry

Jak często było tak, iż pragnęliśmy by nasz film posiadał też ujęcia robione z góry, gdyż pragnęliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, albo zwyczajnie chcieliśmy uwiecznić ilość tłumu, która z nami pokazała się? Teraz to wszystko jest realne, a co więcej możemy to otrzymać bez najmniejszego wysiłku. Starczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami oraz równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.