Menu strony
Thomas-It
Film
Praca przy komputerze

Dobre antywirusy to wymóg

Jeśli nabywamy komputer pragniemy, żeby służył nam on jak najdłużej, abyśmy spokojnie mogli się nim posługiwać przez wiele lat, abyśmy rozumieli, iż wszystko co na nim wykonamy jest bezpieczne i równocześnie także byśmy posiadali pewność, iż będziemy w stanie zobaczyć na nim każdy film i zagrać w każdą grę.
Widok z lotu ptaka

Zdjęcia z z góry są znacznie popularniejsze

Kiedy w konkretnym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe zabawy, na których zjawia się naprawdę mnóstwo osób, to często pomysłodawcy pragną, aby te wszystkie masy były jak najwspanialej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak sporym zainteresowaniem raduje się przyszykowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często obecnie jest zamawiane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej by miało szansę się ono odbyć, warto było zamówić jakiś samolot, który mógł latać na dość niewielkich wysokościach, dziś wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia.
telewizory

Niezapomniane doświadczenia, które będą trwały długimi latami

Aktualnie sposobów na ciekawe spędzenie czasu wolnego z każdym rokiem jest coraz więcej.


Niezapomniane doświadczenia, które będą trwały długimi latami

Nowocześnie myślący Polacy poszukują możliwości, które zapewnią im bardziej zjawiskowe wspomnienia niż te widoczne w albumach ze zdjęciami.
fotograf w akcji

Kamera GoPro Hero3 - czy warto ją kupić? Mamy dobre rady dla poszukujących dobrych wiadomości

Jestem ogromnym sympatykiem kina - krajowego, hollywoodzkiego, ale również choćby hiszpańskiego. Generalnie oglądanie wspaniałych produkcji filmowych to moje najbardziej ulubione zajęcie. Sądzę, że nie ma bardziej interesującego zajęcia, niż właśnie oglądanie filmów.
laptop na biurku

Czy aby warto wprowadzać najnowsze technologie w swoim mieszkaniu?

Wiele ludzi sceptycznie jest nastawionych do wprowadzania dużej liczby urządzeń w swoim domu. Przyzwyczajeni do do jedynego sprzętu którym jest telewizor oraz telefon w wielu przypadkach krytycznie spoglądamy na nowoczesne opcje mówiąc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto sobie uświadomić, iż w erze nowoczesności warto być na topie z nowoczesnymi technologiami. W szczególności mając małe dzieci, dla których konieczna może okazać się w przyszłości umiejętność obycia ze sprzętami itechnologią.
Głośniki Sweex Arena

Co to jest ortofotomapa i kto może ją kompetentnie wykonać?

Jeżeli spotkałeś się z tego typu określeniem jak mapa fotograficzna, to z pewnością pamiętasz, że pojęcie to jest obecnie używane głównie w związku z wykorzystywaniem tego typu narzędzia jak bezzałogowy statek powietrzny.


Co to jest ortofotomapa i kto może ją kompetentnie wykonać?

Przy jego pomocy wykonywane bywają loty na {wysokości|wys.
Filmowanie z powietrza

Każdy może posiadać własne swoje zdjęcia z góry

Jak często było tak, iż pragnęliśmy by nasz film posiadał też ujęcia robione z góry, gdyż pragnęliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, albo zwyczajnie chcieliśmy uwiecznić ilość tłumu, która z nami pokazała się? Teraz to wszystko jest realne, a co więcej możemy to otrzymać bez najmniejszego wysiłku. Starczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami oraz równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.