Menu strony
Thomas-It
Film
Filmowanie z powietrza

Każdy może posiadać własne swoje zdjęcia z góry

Ile razy było tak, że pragnęliśmy żeby nasz film posiadał również ujęcia zrobione z góry, ponieważ pragnęliśmy pokazać jak wspaniale prezentuje się jakiś napis ułożony z kwiatów, lub zwyczajnie pragnęliśmy pokazać ilość tłumu, która z nami pokazała się? Teraz to wszystko jest realne, a co więcej możemy to osiągnąć bez żadnego trudu. Starczy, że okupimy się w specjalne urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i jednocześnie kierowane jest zdalnie z ziemi.
Widok z lotu ptaka

Zdjęcia z z góry są znacznie popularniejsze

Jeśli w danym miejscu dzieją się jakieś fajne zabawy, na których zjawia się rzeczywiście multum osób, to często pomysłodawcy pragną, żeby te wszystkie tłumy były jak najlepiej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak sporym powodzeniem cieszy się przyszykowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często obecnie jest zamawiane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej by mogło się ono zdarzyć, należy było wypożyczyć jakiś samolot, który mógł latać na dość niskich wysokościach, teraz starczy okupić się w właściwe narzędzia.
Praca przy komputerze

Dobre antywirusy to wymóg

Jeśli nabywamy komputer chcemy, by służył nam on jak najdłużej, byśmy z łatwością mogli się nim posługiwać przez wiele lat, abyśmy wiedzieli, iż wszystko co na nim wykonamy jest bezpieczne i jednocześnie także abyśmy mieli gwarancję, iż będziemy w stanie obejrzeć na nim każdy film oraz zagrać w każdą grę.
laptop na biurku

Czy aby warto wprowadzać najnowsze technologie w swoim mieszkaniu?

Sporo osób sceptycznie zapatruje się do wprowadzania dużej liczby urządzeń w swym mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia którym jest telewizor i telefon w wielu przypadkach źle patrzymy na nowości twierdząc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto sobie uświadomić, że w erze nowoczesności warto być na czasie z nowoczesnymi technologiami. Szczególnie mając małe dzieci, dla których konieczna może okazać się w przyszłości zdolność obchodzenia się z maszynami oraztechnologią.