Menu strony
Thomas-It
Film
Widok z lotu ptaka

Zdjęcia z z góry są znacznie popularniejsze

Kiedy w danym miejscu odbywają się jakieś fajne imprezy, na których zjawia się naprawdę multum osób, to często pomysłodawcy pragną, by te wszystkie masy były jak najlepiej zarejestrowane, tak by każdy zobaczył, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się przygotowana przez nich zabawa. Dlatego właśnie tak często obecnie jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej aby mogło się ono zdarzyć, należy było wypożyczyć jakiś samolot, który miał szansę latać na dosyć niewielkich pułapach, dzisiaj wystarczy okupić się w dobre urządzenia.
Filmowanie z powietrza

Każdy może posiadać własne swoje zdjęcia z góry

Jak często było tak, iż chcieliśmy by nasz film miał też ujęcia robione z góry, bo pragnęliśmy udowodnić jak fajnie wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo zwyczajnie pragnęliśmy uwiecznić wielość osób, która z nami była? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to otrzymać bez najmniejszego trudu. Wystarczy, że okupimy się w odpowiednie urządzenie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Praca przy komputerze

Dobre antywirusy to wymóg

Jeśli nabywamy komputer chcemy, by służył nam on jak najdłużej, byśmy z łatwością mogli się nim posługiwać przez wiele lat, abyśmy wiedzieli, iż wszystko co na nim wykonamy jest bezpieczne i jednocześnie także abyśmy mieli gwarancję, iż będziemy w stanie obejrzeć na nim każdy film oraz zagrać w każdą grę.
laptop na biurku

Czy aby warto wprowadzać najnowsze technologie w swoim mieszkaniu?

Sporo osób sceptycznie zapatruje się do wprowadzania dużej liczby urządzeń w swym mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu urządzenia którym jest telewizor i telefon w wielu przypadkach źle patrzymy na nowości twierdząc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto sobie uświadomić, że w erze nowoczesności warto być na czasie z nowoczesnymi technologiami. Szczególnie mając małe dzieci, dla których konieczna może okazać się w przyszłości zdolność obchodzenia się z maszynami oraztechnologią.