Menu strony
Thomas-It
Zdjęcia
Fotograf

Obecnie każdy ma szansę mieć specjalistyczny aparat fotograficzny

Jeszcze całkiem niedawno działo się tak, że zawodowy sprzęt posiadali tylko fachowi fotografowie, a normalni obywatele musieli się zachwycić aparatami, które nie proponowały tak wspaniałej jakości ujęć. Na szczęście dzisiaj wszystko się zmienia i mamy szansę liczyć na to, iż każdy ma szansę sobie kupić świetnej jakości aparat fotograficzny, który zezwoli mu na robienie takich ujęć, jakby zostały zrobione przez profesjonalistę. To wszystko sprawia, że obywatele znacznie chętniej robią zdjęcia i zatrzymują momenty, które są dla nich na pewno bardzo istotne.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza

Dron na wesele, czyli jak zagwarantować sobie niepowtarzalne ujęcia

Ślub to niezwykle istotne wydarzenie w życiu narzeczonych, którzy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeśli już od pewnego czasu mieszkają razem, zaślubiny zaczynają kompletnie nowy etap, zatem warto jest utrwalić tę chwilę zatrudniając umiejętnego fotografa. We współczesnych czasach na różnorakiego rodzaju uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie oryginalnych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci oraz wnuków.
Filmowanie z powietrza

Każdy może posiadać własne swoje zdjęcia z góry

Ile razy było tak, iż chcieliśmy by nasz film posiadał również ujęcia zrobione z góry, bo chcieliśmy udowodnić jak fajnie wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo zwyczajnie pragnęliśmy pokazać wielość osób, która z nami była? Dzisiaj to wszystko jest realne, a co więcej możemy to otrzymać bez żadnego trudu. Starczy, że okupimy się w odpowiednie narzędzie, które zasilane jest małymi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
fotografia

Kreatywny fotograf ślubny zapewni zapamiętanie doniosłego dnia zaślubin

Profesjonalny fotograf ślubny uchwyci każdy gest, mimikę, uśmiech, miłość także łzy radości na swoich fotografiach. Wybór fotografa musi być istotny dla przyszłej pary młodej, jeśli chcą mieć profesjonalne fotografie, w tym ważnym dla nich dniu.
dron

Dron Phantom 4 okazuje się być niezwykle komfortowy w obsłudze

Kiedy lubimy obserwować to co ma miejsce z lotu ptaka, lub chcemy zrobić nieprawdopodobne ujęcia naszej miejscowości, to koniecznie musimy się dowiedzieć, w jaki sposób funkcjonują drony. Ma możliwość się okazać, że są one tak łatwe w obsłudze, że nie będziemy myśleli o niczym kolejnym jak o tym, aby je kupić i mieć szansę za ich pomocą poznawać rejony, które jeszcze niedawno nie okazały się być dla nas otwarte.
http://magiceye.com.pl/

Zdjęcia z powietrza udowadniają szczegóły, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie obejrzeć

Kiedy nie posiadaliśmy możliwości lecieć samolotem, to bez wątpienia nierzadko się zastanawiamy, jak wyglądają ulice i domy w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miejscowości, chcąc pokazać jak wspaniale się ona przedstawia oraz jak świetnie są rozmieszczone budynki, które się w niej pojawiają, realizują filmowanie z lotu ptaka. Przeważnie dzieje się tak, że wynajmowany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie rejestruje calutki lot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Parę razy zawracają, tak aby uwiecznić wszystko z różnorakich perspektyw, a potem mieszkańcy mają szansę podziwiać to niesamowite dzieło.

Ekspresowe projektowanie domów i mieszkań

Projektowanie domu jest przedsięwzięciem, które dla wielu z nas okazuje się męczące, gdyż nie wszyscy mają zmysł do tego, ażeby móc sobie pozwolić na projektowanie większych obiektów. Robienie tego w sposób odręczny może być szalenie skomplikowane, bowiem tego rodzaju czynność wymaga poświęcenia odpowiedniej ilości swojego czasu. Pomocna w realizacji tegoż przedsięwzięcia będzie pewna aplikacja.
Kobieta w ciąży

Fotografia ciążowa - jak zachować najpiękniejsze chwile życia

Fotografia umie współcześnie spełniać znacznie różne funkcje. Potrafi udokumentować różne fakty, tworzyć niesamowity portret, a nawet zatrzymać czas (w postaci zachowania ulotnych chwil) i przywoływać wspomnienia.
etui do alcatel

Użyteczne obudowy do Alcatel

Dla każdego właściciela telefonu istotne jest, by aparat fotograficzny był nie jedynie nowoczesny, lecz miał również atrakcyjny wygląd. Jest możliwość chronić swój telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego designu dzięki etui do Alcatel.
dron

Chcesz poczuć siłę wyjątkowej technologii? Przeczytaj, co dziś możesz nabyć, żeby zrobić oryginalne zdjęcia i…polatać

W życiu wszystkich ludzi bywa dużo ważnych chwil – przyjście na świat, pierwsze stąpnięcia, pójście do przedszkola, zabawy, zakończenie edukacji, wesel + masę innych. W zamierzchłych czasach można było te wydarzenia jedynie opisywać. Następnie przyszły aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później przyszły kamery.
1 2