Menu strony
Thomas-It
Oprogramowanie
Praca przy komputerze

Wszystko co powinno się wiedzieć o rozproszonym przetwarzaniu danych

Od lat toczą się prace mające na celu stworzenie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on tańszy od dotychczas stosowanych superkomputerów, a przez jego niezwykłe możliwości obliczeniowe będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu informacji.
telefony

Urządzenia od firmy Microsoft, jakie cechują się sporą innowacyjnością

Marka Microsoft od wielu lat już znana jest z tego, że produkuje wysokiej jakości oprogramowanie komputerowe. Można śmiało stwierdzić, że nie ma dla niej konkurencji. Głównie również przez to utrzymuje opinię lidera. Oprogramowanie do komputerów tejże marki każdorazowo przystosowane pozostawało do typowych, ale i nowatorskich systemów komputerowych, w związku z czym tak ochoczo korzystają z niego użytkownicy z całego świata. Od pewnego czasu Microsoft znany jest również z tego, że ma do zaproponowania swoim sympatykom gadżety, jakie wyróżniają się dużą innowacyjnością.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Robienie aplikacji mobilnych- jak wdrożyć w życie swoją idee


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych wielu z nas nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych środków służących do komunikowania się. Aplikacje do urządzeń przenośnych radzą, jak dojechać do celu, doradzą, na co udać się do kina, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli przewyższyliśmy nasz limit wydatków w ostatnim miesiącu.
oprogramowanie

Jak działa profesjonalna analiza danych?

Integracja baz danych to działanie, jakie polega na jednoczeniu danych pochodzących z wielu różnych źródeł. Są one zapisywane za pośrednictwem rozmaitych technologii, dzięki czemu są jasne oraz klarowne. Integracja danych jest konieczna w wielu przypadkach, przykładowo wówczas, gdy jednoczy się systemy dwóch firm czy przedsiębiorstw.
Zaginieni w sieci

Jak pomóc sobie w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Prowadzenie własnej firmy z pewnością stanowi w obecnych czasach bardzo szeroką dziedzinę, przez co każdy, kto tylko chciałby zajmować się tym rzeczywiście skutecznie obowiązkowo musi dysponować sporą wiedzą.
Biznes

Niezastąpione programy dla firmy

Jeżeli trzeba by było określić wynalazek, który najmocniej oddziałuje pracę ludzkości, na pewno każdy wymieniłby: komputer. Ciężko w zasadzie już sobie wyobrazić instytucji, która nie ma pecetów. Należy wiedzieć jednak, że sama maszyna jest kompletnie nieprzydatna, gdy nie posiada porządnego oprogramowania. Przyjrzyjmy się temu, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco usprawni jego działalność.
laptop

Oprogramowanie do naszego laptopa - zobacz opcje

Samodzielny sprawunek laptopa to jeszcze nie wszystko. Dobrze wcześnie należy się zastanowić w jaki sposób ochraniać go przed wirusami i włamaniami z zewnątrz, tak aby nagle nie okazało się, iż utraciliśmy wszystkie swoje najistotniejsze konkretne. A jeśli lubimy zdjęcia, albo lubimy rysować, to mamy szanse sobie wgrać właściwe programy, dzięki którym będziemy mieli szanse jeszcze tą naszą pasję powiększać oraz rozwijać.
Lenovo IdeaCentre B305 all-in-one

Wybór programów firmowych jest obecnie niezwykle zróżnicowany

Firmy, niezależnie od tego, w której branży funkcjonują, bazują z reguły na odpowiednio dostosowanym oprogramowaniu. Jest ono w stanie naprawdę ułatwić funkcjonowanie przedsiębiorstwa w zasadzie na każdym kroku.
E-biznes, internet

Kilka słów o tym, jak możesz usprawnić funkcjonowanie swojej firmy

Jednym z najczęściej spotykanych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest wolny i zawodny, ze względu choćby na fakt, że jakiś istotny dokument na przykład może się zgubić workflow.
Thomas-it

Zmiany w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne scala się wiele składników i potrzebni są odpowiedni pracownicy. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, po administratorów sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, jednak dłuższe uzgodnienia także są możliwe.
1 2 3