Menu strony
Thomas-It
Tablet
tablet

Zalety posiadania tableta

Świetnie, że rośnie w naszym kraju popyt tablety! W końcu bez wątpienia mają one wiele atutów. W sumie tablety już nie są nowością, więc rynek jest trochę zapełniony tymi urządzeniami, lecz tak czy siak w żadnym wypadku zakładanie, iż producenci muszą się obawiać jest bezsensowne. A więc nareszcie nieco omówmy najbardziej znaczące zalety tabletów. Z pewnością są pod każdym względem niezwykłe, powodują, że funkcjonowanie ich użytkowników jest lepsze. Oczywiście tylko pod pewnymi względami, ale przejdźmy nareszcie do sedna.
internet bezprzewodowy w samolocie

Korzystaj z internetu w różnych miejscach

W dzisiejszym świecie niezwykle cenna jest możliwość dostępu do Internetu z dowolnego miejsca. Bierze się to głównie z tego, że z Internetu korzysta coraz więcej osób na świecie. Oprócz tego również sieć stale ulega rozwojowi, zwiększając swoje zasoby i nieustannie zmieniając rodzaj treści. Rzecz jasna wielką część Internetu stanowią treści o charakterze rozrywkowym. Użytkownicy korzystają z Internetu by odpocząć po dniu pracy, zapomnieć na moment o powinnościach.
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wiele osób ma spore problemy, czy kupić typowy laptop czy tablet. Rzecz jasna można zakupić oba sprzęty, i sporo użytkowników z praktycznych powodów tak robi. Lecz można też bardziej dokładnie określić swoje preferencje i kupić takie urządzenie, jakie lepiej będzie spełniać oczekiwania. Jeśli ktoś dużo będzie pracował na programach użytkowych pod windowsem lub linuxem, to wydajne laptopy będą dla niego znacznie lepszym rozwiązaniem. Natomiast jeżeli ktoś sprzętu używał będzie przeważnie do rozrywki, oglądania filmów, czy też będą się liczyć niewielkie rozmiary, długi czas pracowania na akumulatorach i mobilność, to chyba tablet może się okazać korzystniejszym pomysłem.
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny laptopów i tabletów ciągle spadają. Już ok 3000 zł można wyszukać znakomity laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy firmie, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.

Apple - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek

Mało kto pamięta, że tablet nie był pionierskim produktem przedsiębiorstwa Apple. Parę dobrych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft stworzył swoje urządzenia przenośne. Jak można się domyślić, nie dały sobie rady na rynku technologicznym. Kiedy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jedna z przyczyn późniejszej znakomitej popularności tabletu tej produkcji.
Lexar

W obecnych czasach ten, kto prowadzi sklep, musi zaistnieć również w sieci

Trudno wyobrazić sobie dziś świetnie działający sklep, który nie posiadałby swej strony w internecie.


W obecnych czasach ten, kto prowadzi sklep, musi zaistnieć również w sieci

Tylko jeden sklep, który świetnie sobie radzi w obecnym wieku bez internetu, to piekarnia.
nowoczesny odkurzacz

Wybieramy drukarkę do mieszkania. Przewodnik kupującego

Prosta drukarka atramentowa, wielozadaniowy "kombajn", a może laserowa drukarka? Sprawdzamy jakiego rodzaju aparaty najbardziej opłaca się nabyć.


Wybieramy drukarkę do mieszkania. Przewodnik kupującego

Chociaż drukarki w erze e-czytników są nierzadko magnesem na pył, cały czas zdarzają się wypadki, kiedy musimy coś wydrukować.
etui do alcatel

Użyteczne obudowy do Alcatel

Dla każdego właściciela telefonu istotne jest, by aparat fotograficzny był nie jedynie nowoczesny, lecz miał również atrakcyjny wygląd. Jest możliwość chronić swój telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego designu dzięki etui do Alcatel.