Menu strony
Thomas-It
Tablet
nowoczesny odkurzacz

Wybieramy drukarkę do mieszkania. Przewodnik kupującego

Prosta drukarka atramentowa, wielozadaniowy "kombajn", a może laserowa drukarka? Sprawdzamy jakiego rodzaju aparaty najbardziej opłaca się nabyć.


Wybieramy drukarkę do mieszkania. Przewodnik kupującego

Chociaż drukarki w erze e-czytników są nierzadko magnesem na pył, cały czas zdarzają się wypadki, kiedy musimy coś wydrukować.
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można wybrać znamienity laptop, zarówno do pracy w domu czy firmie, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry na PC.
tablet

Zalety posiadania tableta

Bardzo dobrze, że rośnie w naszym kraju popyt tablety! Przecież bez wątpienia mają one sporo atutów. W sumie tablety nie są swoistą nowością, więc rynek jest trochę napełniony takimi cackami, ale tak czy siak nigdy sugerowanie, iż ich producenci powinni się obawiać jest bezsensowne. W takim razie nareszcie nieco omówmy największe atuty tabletów. Z pewnością są pod wszystkimi względami niezwykłe, sprawiają, że życie ich użytkowników jest fajniejsze. Oczywiście pod pewnymi względami, ale postarajmy się przejść nareszcie do meritum.

Apple - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był pionierskim wytworem firmy Apple. Parę dobrych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak można się domyślić, nie osiągnęły one sukcesu na rynku technologicznym. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, posiadało już solidną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł rewelacyjnej sprzedaży urządzenia tej marki.
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wiele osób ma spore problemy, czy wybrać typowy laptop czy tablet. Można oczywiście kupić dwa sprzęty, i sporo użytkowników z powodów praktycznych tak robi. Ale można też bardziej dokładnie określić swoje preferencje i kupić takie urządzenie, jakie lepiej spełni oczekiwania. Jeżeli ktoś dużo będzie pracował na użytkowym oprogramowaniu pod linuxem albo windowsem, to mocne laptopy mogą być dla niego dużo lepszym rozwiązaniem. Za to jeśli ktoś sprzętu używał będzie jedynie do zabawy, słuchania muzyki, czy też liczyć się będą nieduże wymiary, długi czas pracy na akumulatorach i mobilność, to chyba tablet może się okazać lepszym rozwiązaniem.
etui do alcatel

Użyteczne obudowy do Alcatel

Dla każdego właściciela telefonu istotne jest, by aparat fotograficzny był nie jedynie nowoczesny, lecz miał również atrakcyjny wygląd. Jest możliwość chronić swój telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego designu dzięki etui do Alcatel.
internet bezprzewodowy w samolocie

Korzystaj z internetu w różnych miejscach

Obecnie ogromnie cenna jest możliwość korzystania z Internetu z wybranego miejsca. Bierze się to bez wątpienia z faktu, że z Internetu korzysta coraz większa liczba osób na świecie. Ponadto także Internet stale się rozwija, poszerzając swoje zasoby i stale zmieniając charakter zawartości. Oczywiście ogromną część Internetu tworzą treści o charakterze rozrywkowym. Ludzie korzystają z Internetu by odpocząć po ciężkim dniu, zapomnieć na chwilę o powinnościach.