Menu strony
Thomas-It
Tablet
Praca w branży IT

Laptopy w interesującej cenie

Ceny laptopów i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł mamy możliwość kupić znakomity laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy firmie, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, przesłuchiwanie piosenek czy gry na PC.

Apple - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był pionierskim produktem firmy Apple. Parę dobrych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak można się domyślić, nie osiągnęły one sukcesu na rynku nowych technologii. Kiedy Apple wypuściło do sprzedaży swojego iPada, zdobyło już solidną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej popularności iPada tej firmy.
Laptop z Windows 8

Tablety nowej generacji pochodzące od cenionych przedsiębiorców

Wielu ludzi ma spore problemy, czy kupić tablet czy tradycyjny laptop. Rzecz jasna można kupić oba urządzenia, i sporo użytkowników z powodów praktycznych robi w ten sposób. Ale można też bardziej dokładnie określić swoje preferencje i wybrać takie urządzenie, jakie lepiej spełni wymagania. Jeżeli ktoś więcej pracuje na programach użytkowych pod windowsem lub linuxem, to mocne laptopy mogą być dla niego znacznie korzystniejszym rozwiązaniem. Za to jeśli ktoś sprzętu używał będzie jedynie do rozrywki, oglądania filmów, albo będą się liczyć nieduże rozmiary, dłuższy czas pracy na bateriach oraz mobilność, to nieduży tablet może się okazać korzystniejszym pomysłem.
etui do alcatel

Użyteczne obudowy do Alcatel

Dla jakiegokolwiek właściciela telefonu ważne jest, aby aparat fotograficzny był nie tylko współczesny, ale miał także atrakcyjny design. Jest możliwość chronić osobisty telefon, a przy okazji nadać mu wyszukanego designu dzięki etui do Alcatel.
tablet

Zalety posiadania tableta

Fantastycznie, że wzrasta w naszym kraju popyt tablety! W końcu bez wątpienia mają one dużo atutów. W sumie tablety już nie są swoistą nowością, więc rynek jest trochę napełniony tymi urządzeniami, lecz i tak w żadnym przypadku sugerowanie, iż ich producenci powinni się obawiać jest nie na miejscu. A więc nareszcie postarajmy się omówić największe atuty tabletów. Z całą pewnością są pod wszystkimi względami niezwykłe, powodują, że funkcjonowanie ich posiadaczy jest fajniejsze. Oczywiście tylko pod pewnymi względami, lecz postarajmy się przejść nareszcie do meritum.