Menu strony
Thomas-It
Technika
praca na laptopie

Przemień stosunek do laptopa i ciesz się marką

Technologia gna naprzód, a my nakręceni ciekawostkami technologicznymi pędzimy wraz z nią i przy niedogodności z laptopem mamy w końcu wykręt by zakupić odmienny i jak nam się zdaje lepszy laptop.
Lecący dron

Nowatorskie technologie, czyli co współcześnie umożliwia nam technika

Obecnie świat odmienia się w ogromnym tempie. To, co obecnie jest dla nas codziennością, jeszcze wiele lat temu w ogóle się nam nie śniło. Obecnie wielu z nas często sięga po innowacyjne rozwiązania, jakie często wykorzystywane są jedynie w rozrywce.
sprzęt komputerowy

Sprawdź co atrakcyjnego posiadają w swojej ofercie sklepy online z komputerami!

Szukasz wystrzałowego upominku dla swojego braciszka, syna czy też małżonka? Już w tym momencie pomyśl z czego może ucieszyć się najbardziej! Mnóstwo mężczyzn pasjonuje się bajeranckimi gadżetami , a także nowoczesną techniką. Współcześnie trudno nam będzie spotkać chłopaka, jaki nie śni o nowym samochodzie, smartfonie lub komputerze.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Robienie aplikacji mobilnych- jak wdrożyć w życie swoją idee


Czas i technikabiegnie cały czas do przodu. Bez urządzeń mobilnych większość osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym znajbardziej wziętych środków komunikacji. Programy do tabletów, smartfonów czy telefonów radzą, jak najszybciej dojedziemy w dane miejsce, doradzą, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i ostrzegą, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w ostatniego miesiąca.
Gniazdko elektryczne

Sklep z elektroniką- dobry pomysł na biznes

W naszych burzliwych czasach bardzo trudno o dobrą pracę. W dobie światowego kryzysu dostanie intratnej posady graniczy niemal z cudem. Mnóstwo młodych Polaków jest spisanych na brak pracy. Okazuje się, że skończenie szkoły wyższej nie da nikomu gwarancji zatrudnienia. Niedawne lata są wyjątkowo bezlitosne dla absolwentów bez długoletniego doświadczenia.
kable

Producent kabli i przewodów- przyszłościowy interes

Młodzi Polacy w obecnych czasach są poddawani niezmiernie trudnej próbie. Okazuje się bowiem, że świadectwo ukończenia dobrej uczelni nie gwarantuje im stanowiska. Teraz, w czasach szalejącego kryzysu, niezwykle trudno dostać stałą posadę, nawet w przypadki kiedy biegle posługujemy się językiem angielskim. Firmy często wymagają dużego doświadczenia, jakiego świeżo upieczony absolwent jeszcze nie ma. I tutaj błędne koło się zapętla.