Menu strony
Thomas-It
Technika
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Robienie aplikacji mobilnych- jak wdrożyć w życie swoją idee


Czas i technikapędzi bez przerwy do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się we współczesnym świecie jednym z najpopularniejszych środków służących do komunikowania się. Oprogramowania do urządzeń przenośnych podpowiadają, jak uniknąć korków, podpowiedzą, który film zobaczyć w kinie, znajdą rozwiązanie, jak usprawnić sylwetkę, i dadzą nam sygnały, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatniego miesiąca.
sprzęt komputerowy

Sprawdź co atrakcyjnego posiadają w swojej ofercie sklepy online z komputerami!

Poszukujesz nadzwyczajnego prezentu dla swojego brata, syna albo chłopaka? Już w tej chwili pomyśl z czego może ucieszyć się najbardziej! Spora część mężczyzn interesuje się kultowymi gadżetami oraz nowoczesną technologią. Aktualnie trudno nam będzie spotkać chłopaka, który nie marzy o nowym wozie, telefonie albo laptopie.
Lecący dron

Nowatorskie technologie, czyli co współcześnie umożliwia nam technika

Współczesny świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj jest dla nas codziennością, jeszcze wiele lat temu nie mogło się nam nawet przyśnić. Dzisiaj wielu z nas często zasięga po innowacyjne rozwiązania, które zazwyczaj służą tylko i wyłącznie rozrywce.
praca na laptopie

Przemień stosunek do laptopa i ciesz się marką

Technika biegnie naprzód, a my omamieni nowinkami technicznymi pędzimy wraz z nią i przy niedogodności z laptopem posiadamy w końcu wymówkę by kupić nowy i jak nam się wydaje dogodniejszy sprzęt.
Gniazdko elektryczne

Sklep z elektroniką- dobry pomysł na biznes

W naszych burzliwych czasach bardzo trudno o dobrą pracę. W dobie światowego kryzysu dostanie intratnej posady graniczy niemal z cudem. Mnóstwo młodych Polaków jest spisanych na brak pracy. Okazuje się, że skończenie szkoły wyższej nie da nikomu gwarancji zatrudnienia. Niedawne lata są wyjątkowo bezlitosne dla absolwentów bez długoletniego doświadczenia.
kable

Producent kabli i przewodów- przyszłościowy interes

Młodzi Polacy w obecnych czasach są poddawani niezmiernie trudnej próbie. Okazuje się bowiem, że świadectwo ukończenia dobrej uczelni nie gwarantuje im stanowiska. Teraz, w czasach szalejącego kryzysu, niezwykle trudno dostać stałą posadę, nawet w przypadki kiedy biegle posługujemy się językiem angielskim. Firmy często wymagają dużego doświadczenia, jakiego świeżo upieczony absolwent jeszcze nie ma. I tutaj błędne koło się zapętla.