Menu strony
Thomas-It
Serwery
ssd

Dyski ssd i serwery vps wśród propozycji marki

Na naszym rynku trafić można na sporo zróżnicowanych między sobą na najwyższym poziomie ofert, wśród których najbardziej odróżniają się serwery vps. Świetne dopracowanie opcji oraz funkcjonalność różnorodnych opcji zauważane są przez zamawiających, którzy pragną wybierać znakomitą jakość w najlepszym wydaniu. Wskazane jest systematycznie weryfikować propozycje szczególnie docenianych na rynku firm, by wybierać dla siebie to, co rewelacyjne.
serwery

Jak skonfigurować sieć w prowadzonej przez siebie firmie?

Jeśli chcesz bez żadnego problemu skonfigurować sieć we własnej firmie, szczególnie musisz zakupić odpowiedni sprzęt. Bez dwóch zdań nie ma żadnego sensu w tym by poszukiwać w akurat tym aspekcie jakichś oszczędności, bo prawda jest taka, iż w bardzo wielu przypadkach później tylko będziemy uskarżali się na jakość działania sieci. Takie są realia - można powiedzieć, że doskonałym pomysłem są chociażby serwery vps. Myślę, iż to właśnie serwery tej firmy są perfekcyjne - skąd ta opinia? Cóż, w tej firmie, w którym obecnie pracuję są właśnie używane sprzęty tego producenta.
komputery

Najlepsze technologie informatyczne dla przedsiębiorstw

Każdy chyba zgodzi się co do tego, że bez wykorzystania różnych technologii informatycznych praktycznie żadna firma nie byłaby obecnie w stanie prowadzić rzeczywiście skutecznej działalności. Takie rzeczy w znacznym stopniu mogą ułatwiać zarządzanie wieloma najróżniejszymi obszarami takiego przedsiębiorstwa i najzwyczajniej pozwalają wszystkim pracownikom na rzeczywiście skuteczne zajmowanie się wszystkimi swoimi obowiązkami.
Praca przy komputerze

Wszystko co powinno się wiedzieć o rozproszonym przetwarzaniu danych

Od lat toczą się prace mające na celu zaprojektowanie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on tańszy od wcześniej stosowanych superkomputerów, a przez jego zdumiewające możliwości obliczeniowe będzie on niezastąpiony w kryptografii i przetwarzaniu danych.
Praca przy komputerze

Wynajem sprzętu IT

Współcześnie wiele firm musi wykazać się znaczną elastycznością, by sprostać coraz nowszym wyzwaniom rynku. Dlatego interesującym i coraz częściej stosowanym rozwiązaniem na zwiększenie elastyczności okazuje się wynajem sprzętu lub infrastruktury IT.
Komputer All-In-One Seria 7

Możliwości nowoczesnych serwerów dla firm

Decydując się dzisiaj na doskonałe i niezwykle sprawne serwery znakomitych marek tworzy się tak naprawdę bazę dla właściwego działania firmy. Systemy takie jak m.in. winsvrstd 2008r2 sngl olp nl polegają na innowacyjnych technologiach, których nie powstydzi się żaden przedsiębiorca.
Serwer

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to współcześnie podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych wielkich przedsiębiorstw, jak również w małych firmach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z konkretnego punktu A dostały się jak najprędzej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, strony WWW oraz wielkie wachlarze innych usług świadczonych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w sieci.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku podstawą istnienia każdej działalności gospodarczej jest zaplecze technologiczne, którego jedną z głównych elementów stanowi jak najmniej ograniczona możliwość wykorzystywania łącza internetowego. By było to możliwie najtańsze przy jak najwyższej wydajności używa się tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest również wybór odpowiedniego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym artykule.
Thomas-it

Usługi informatyczne dla firm

Złożone usługi informatyczne skierowane do przedsiębiorstw obejmują komputery, sprzęt informatyczny a także rozwiązania sieciowe. Instalacja systemów operacyjnych oraz wprowadzenie dobrego dla danej firmy oprogramowania bardzo często dane usługi również oferują. Firmy zajmujące się tym serwisem, mają w swojej ofercie także dodatkowe zaplecze usługowe wspomagające pracę przedsiębiorstw.
internet

Bezpieczeństwo sieci przedsiębiorstwa

Obecnie w przeważającej części firm zainstalowane są sieci komputerowe, a bez wątpienia wszystkie mają łącza internetowe. Połączenia sieciowe przynoszą bezsprzeczne korzyści, w tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości. Niestety, niosą ze sobą także dużo niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci wszystkim właścicielom firm przysparza trosk.